Zdroj: Henkel

Ako vytvoriť príjemné prostredie v neustále vlhkej kúpeľni?

V malých priestoroch, kde nie je okno a možnosť prirodzeného vetrania sa častejšie vyskytujú plesne a roztoče, ktoré takéto vlhké prostredie obľubujú. Predovšetkým máme na mysli kúpeľne, ale aj práčovne, pivnice a podobne.

Do miestností, kde sa častejšie a viac zráža voda, odporúčame Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360° KÚPEĽŇA. Pracuje okamžite a už po 6 hodinách uvidíte prvé výsledky. Bol vytvorený špeciálne na absorpciu väčšieho množstva nárazovej vlhkosti a jeho široké otvory so špeciálnym tvarom a sklonom zvyšujú výkon nasávania vlhkosti.

Zdroj: Henkel

Prístroj je vyrobený z ekologicky šetrného materiálu, ktorý umožňuje recykláciu. A ak už vaše obydlie pleseň obývala, odstráňte ju nemilosrdne s Ceresit Stop Plesni. Zbaví vás spoľahlivo plesní aj baktérií aj v horšie dostupných miestach, a to aj z keramických obkladov alebo silikónových škár. Stačí nastriekať na postihnuté miesto, nechať chvíľu pôsobiť a potom umyť. Pred použitím účinného prípravku si ale vždy radšej prečítajte informácie o produkte.

Vlhkosti v domácnosti treba predchádzať alebo ju začať riešiť včas. Vyhnete sa tak zápachu, maľovaniu stien, kupovaniu nábytku a možno aj návšteve lekára.

Pokiaľ vás zaujímajú ďalšie informácie ohľadom prevencie vlhkosti a plesne, kliknite na www.stopvlhkosti.sk.

Zdroj: HENKEL SLOVENSKO, spol. s r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.