Tradícia pokračuje. PORFIX dáva domov Čechom aj Slovákom

Tradícia pokračuje. PORFIX dáva domov Čechom aj Slovákom

Bez dôvery nie je priateľstvo. A storočné priateľstvo musí mať pevné základy aj odolné obvodové múry. V prípade PORFIXu je na (póro)betón, že tradícia, podpora, úcta a partnerstvo prežijú historické zmeny. Práve vďaka poctivej práci, v ktorú veria ľudia od Šumavy k Tatrám, zostávame stále spolu.

Každý deň sa v Českej republike a na Slovensku nasťahujú do nových domovov desiatky rodín. Každý mesiac sú položené základy stoviek domov a budov občianskej vybavenosti. Každý rok vychádzajú z fabrík v oboch štátoch milióny bielych tvárnic. Značka PORFIX je tým, čo spája stavebníkov naprieč krajinami, bez ohľadu na veľkoleposť ich zámerov. Z pórobetónu sa od roku 1958 stavajú výrobné haly, honosné vily, katalógové domy aj garáže.

Ako výrobca a dodávateľ populárneho stavebného materiálu, máme dnes v portfóliu desiatku produktov na báze kremičitého piesku. Komplexný stavebný systém PORFIX zahŕňa tvárnice, priečkovky, nenosné a nosné preklady, U-profily a stropný systém. Stavebníkom ponúkame tiež murovaciu maltu PORFIX a sadu originálneho náradia. Pridávame nadštandartné služby a skvelý servis.

Keď sa na Slovensku aj v Čechách opýtate murárov, projektantov, architektov alebo svojpomocných stavebníkov na skúsenosti s PORFIXom, dozviete sa napríklad, že „najväčšiu rolu vo výbere zohrali tepelno-izolačné vlastnosti tvárnic“ alebo „využil som výpočet materiálu a službu založenie stavby“ a tiež „všetko bolo naozaj presné, samotná stavba vyrástla veľmi rýchlo“.

Stále si rozumieme. Ľudia v PORFIXe počúvajú zákazníkov mimoriadne pozorne. Pretože rovnako ako murár potrebuje dve ruky, priateľstvo potrebuje dve srdcia.

Ďakujeme našim zamestnancom, partnerom, odberateľom a dodávateľom z Českej a Slovenskej republiky. Prvé storočie je za nami. Tradícia pokračuje. Máme na čom stavať.

www.porfix.sk/100-rokov

www.porfix.sk/preco-porfix/vyhody-porfixu

ZDROJ PR článok spoločnosti PORFIX – pórobetón, a.s.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.