Prvý rad tehál
Zdroj: Wienerberger

Pomoc so založením prvého radu tehál iba za 1 euro

Presné založenie prvého radu tehál je základným predpokladom úspešnej stavby rodinného domu. Ak sa chcete vyhnúť chybám, nechajte tento krok na odborníkov. Využite asistenčnú službu spoločnosti Wienerberger.

Staviate dom z brúsených tehál Porotherm Profi? Na založenie prvého radu si zavolajte špecialistov, ktorí vám s týmto krokom pomôžu. Za asistenčnú službu Wienerberger zaplatíte iba 1 euro.

Pre stavebníkov i malé stavebné firmy

Súčasťou asistenčnej služby je aktívna pomoc stavebného technika v rozsahu 5 hodín priamo na stavbe. Špecialista vám s maximálnou presnosťou pomôže s položením vrstvy zakladacej malty pod obvodové i nosné steny pomocou laserového nivelačného prístroja a následne pomôže so založením prvého radu tehál. Odborník vám vysvetlí aj ďalší postup murovania a upozorní na najčastejšie problémy, ktoré sa pri výstavbe rodinného domu môžu objaviť. Podmienkou poskytnutia služby je náležitá pripravenosť stavby vrátane rovnomerného rozloženia paliet tehál na základovej doske, položenia vodorovnej hydroizolácie v mieste budúcich stien či zabezpečenia aspoň 3 pracovníkov a vhodného náradia.

Asistenčná služba Wienerberger
Asistenčnú službu Wienerberger si môžete objednať jednoducho na našej web stránke. Cena za službu je iba 1 euro. | Zdroj: Wienerberger

Viac sa dočítate na https://www.wienerberger.sk/asistencna-sluzba.html.

Zdroj: Wienerberger s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje