Multipor tvárnice
Zdroj: Xella

Multipor sú nehorľavé a ekologické dosky s výnimočnými tepelnoizolačnými schopnosťami

Tepelnoizolačné dosky Multipor sú vedľa stavebného systému Ytong a vápenno-pieskových tvárnic Silka ďalšou značkou výrobkov spoločnosti Xella.

Celé portfólio výrobkov a služieb firmy Xella prezentujú aj nové webové stránky www.xella.sk. Doposiaľ firma komunikovala na doméne ytong.cz predovšetkým materiály a stavebný systém Ytong. Nový web túto prax mení a okrem Ytongu sa tu dozviete všetko podstatné aj o vápenno-pieskových tvárniciach Silka a tepelnoizolačných doskách Multipor.

Veľkú pozornosť možnostiam Multiporu venoval aj tento ročník Xella Dialogu. Pozornosti projektantov by nemala uniknúť ani nová aplikácia, vďaka ktorej projektant jednoducho získa technické posúdenie vnútorného zateplenia konštrukcií doskami Multipor. Pre majiteľov pivníc môže byť atraktívny aj nový systém na sanáciu a zateplenie vlhkého a zasoleného muriva Multipor ExSal Therm.

Zdroj: Xella 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.