Kým začnete stavať, inšpirujte sa katalógom Stavebnín DEK

image 48229 25 v1

Aj v roku 2018 sa môžete tešiť na nové vydanie stavbárskeho Katalógu DEK, ktorý vychádza v práve týchto v dňoch.

Rozsiahly katalóg prináša na viac ako 440 stranách overené konštrukčné riešenia pre všetky etapy stavby: od základov cez strechu až po úpravy okolo domu. Celkove vo viac ako 80 konštrukciách, skladbách a systémoch. Neoddeliteľnou súčasťou každého riešenia je prehľadná 3D vizualizácia, ktorá dokonale vyobrazuje konštrukčné riešenie nielen v ploche, ale hlavne v detailoch.

Každá z vizualizácií je doplnená o konkrétne overené produkty vhodné pre dané riešenie. Samozrejmosťou sú ďalšie technické informácie pre spracovanie produktov a tiež reálne ceny, za ktoré je možné tieto materiály v Stavebninách DEK nakúpiť.

V katalógu sa ľahko zorientujete

Zaujímavou a oceňovanou súčasťou 3D konštrukčných riešení sú praktické poznatky technikov Atelieru DEK, ktorí poskytujú vysokošpecializované služby v stavebníctve, určené projektantom, investorom a realizačným firmám. Týkajú sa prípravných fáz pri projektovaní aj reálnych skúseností z priebehu realizácie. K užívateľom sa dostávajú v podobe technických rád, tipov či doplňujúcich tabuliek.


 
Obchodný tím Stavebnín DEK pripravil pri všetkých skladbách podrobné kalkulácie a doplnil skladby nielen o ceny za m2, ale tiež o možnosť on-line výpočtu potrebného množstva s možnosťou priamej objednávky alebo dopytu.

Pri viacerých skladbách je možné spočítať potrebné množstvo materiálov pre svoju stavbu pomocou on-line kalkulátora DEKSMART. Práca s kalkulátormi je veľmi jednoduchá:  na stránke s kalkulátormi stačí zadať rozmery konštrukcie a získate výpis materiálu vrátane potrebného množstva a cien.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miesteKatalóg pamätá na všetko

Pre fázu realizácie je katalóg doplnený o ďalšie užitočné informácie. Pri každej skladbe nájdete tiež ponuku príslušného náradia a strojov, ktoré je možné na pobočkách Stavebnín DEK kúpiť. Každého, kto nechce stroje alebo náradie kupovať, potom určite poteší sieť 15 Požičovní strojov a náradia Stavebnín DEK – najčastejšie používané stroje a náradie sú rovnako súčasťou katalógu, prehľadne zoradené podľa jednotlivých fáz stavby. Stroje a náradie je tiež možné požičať on-line.

Neoddeliteľnou súčasťou katalógu je kapitola Návrh a kontrola stavby, v ktorej je uvedený rozsah odborných služieb Atelieru DEK, ktoré je možné využiť nielen v priebehu stavby, ale tiež pri kontrole novostavieb či starších objektov.

Stavebniny DEK sa ponukou komplexných služieb a vysokou kultúrou predaja vymykajú bežnému štandardu a katalóg Stavebnín DEK len potvrdzuje úsilie spoločnosti prinášať svojim zákazníkom najlepšie služby v oblasti distribúcie stavebných materiálov a ich správneho použitia.

440 strán nápadov, rád a odporúčaní

Katalóg je k dispozícii na vyžiadanie na všetkých 16 pobočkách Stavebnín DEK v Slovenskej republike. Je tiež možné si ho bezplatne stiahnuť na stránkach https://dek.sk/katalog/

ZDROJ PR článok spoločnosti Stavebniny DEK s.r.o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.