Južanské slnko do vášho domova
Galéria (10)

Južanské slnko do vášho domova

Atmosféra a vyžarovanie. Systémové riešenie Bradstone Old Town prináša južanské slnko do vášho domova. Profilovanie, nepravidelné hrany a teplé farebné odtiene podporujú tento prirodzený charakter. Rôzne formáty platní a doplnkov sa postarajú o množstvo možností stvárnenia. Objavte s nami svet harmonického stvárnenia záhrad s produktovou rodinou Bradstone Old Town od výrobcu Semmelrock.

Galéria

Bradstone old town
Bradstone old town
Bradstone old town
Bradstone old town
Bradstone old town
Bradstone old town
Bradstone old town
Bradstone old town

Bradstone Old Town platne sú ponúkané v dvoch jemných farebných prevedeniach: pieskovcová a slonovinová melírovaná.

Jedinečnú atmosféru v záhrade vytvoríte s elegantnými kruhmi alebo štvorcami v kombinácii s nášľapnými platňami.

Centrálnym prvkom exteriéru vášho domu je často bazén, ktorý by mal spĺňať najvyššie estetické ako aj praktické požiadavky. S použitím bazénových lemov Bradstone Old Town ideálne harmonicky zladíte váš priestor.

Pomocou prvkov Bradstone Old Town, sa dá aj experimentovať a vytvoriť tak aj netradičné prvky záhradnej architektúry ako sú schody alebo múr.

Spoločnosť Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o. ako výrobca a predajca betónových výrobkov so 60 ročnou tradíciou pripravila špeciálnu ponuku do 30. 6. 2018 „Pestrý svet dlažieb“, v ktorej si vyberiete dlažbu rôznych formátov a farieb – od štandardnej dlažby až po vysokohodnotné produkty. Viac informácií nájdete na www.semmelrock.sk.

Semmelrock Stein+Design
Trnavská cesta 3728
926 01 Sereď
info.sk@semmelrock.com
www.semmelrock.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje