Dlhodobo odolné a krásne škáry
Galéria (5)

Dlhodobo odolné a krásne škáry

Škárovacie malty MAPEI z produktovej skupiny Kerapoxy – dokonalá ochrana pred znečistením a dlhoročná stálofarebnosť. 

Galéria

Epoxidovú škárovaciu maltu Kerapoxy alebo Kerapoxy Design ocení hlavne ten najnáročnejší investor. Povrch po vytvrdnutí je dokonale hladký a úplne nenasiakavý, vďaka čomu spĺňa veľmi prísne požiadavky na hygienu. Škáry majú tak výrazne menší sklon ku zašpineniu a vzniku plesní. Jednoduchá údržba predurčuje použiť Kerapoxy alebo Kerapoxy Design v domácnostiach hlavne na exponovaných miestach, ktoré sú vystavované častému znečisťovaniu. Miesta v blízkosti skriniek na topánky, predsieň, vstup do bytov, exkluzívne kúpeľne, luxiusné sprchovacie kúty, kuchynské zásteny sú pravdepodobne najčastejšie, kde je tento typ škárovacej hmoty opodstatnené použiť vzhľadom na svoje výnimočné vlastnosti. Pridanú hodnotu takýchto škár ocenia aj majitelia štvornohých miláčikov, ktorí s nimi aj bývajú. Prípadné „nehody“ na podlahe možno bez problémov čistiť a vďaka nulovej nasiakavosti a chemickej odolnosti nevzniká ani nepríjemný zápach. Typickým znakom epoxidových škár je zachovanie si dlhoročnej farebnosti aj v priebehu niekoľkých desiatok rokov. 
 
Využitie však nenachádza len v domácnostiach, ale možno ich uplatniť aj priestoroch s vyššou požiadavkou na chemickú odolnosť alebo prísne hygienické predpisy (verejné kúpaliská a bazény, potravinársky priemysel ako napr. mliekarne, pivovary, mäsokombináty, vínne pivnice a pod).
 
Práce pri škárovaní by mal realizovať iba skúsený pracovník, ktorý používa správne náradie a pozná „gríf“ ako jednoducho zapracovať epoxidovú maltu do škáry. Avšak vďaka inovovanej receptúre sa teraz výrazným spôsobom zlepšila spracovateľnosť materiálu, jeho aplikáciu už hravo zvládne každý zručný majster.
 

Pre viac užitočných informácií navštívte stránky www.mapei.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.