Dekoratívna špachtľovacia hmota pre každého

image 37490 25 v1

Špachtľovacia hmota MAGIC TOUCH so zamatovo-metalickým dekoratívnym efektom sa vyznačuje jednoduchosťou spracovania. Každý teraz dokáže vytvoriť efekt exkluzívnej dekorácie za prijateľné náklady.

Špachtľovacia hmota MAGIC TOUCH so zamatovo-metalickým dekoratívnym vzhľadom je určená pre všetkých, ktorí túžia po stenách s netradičným efektom. Ponúka hneď niekoľko variácií vzhľadu: klasická špachtľovaná, imitácia hrdzavej ocele, či bridlice. Dostupná je v 70 farebných odtieňoch.

Výhodou hmoty MAGIC TOUCH je nielen jednoduchosť spracovania a vysoká krycia schopnosť. Stierka má vysoko záťažové vlastnosti, je odolná proti vlhkosti a zašpineniu. Ako bezškárový systém ju možno aplikovať na steny v blízkosti kuchynských pracovných dosiek, sprchových kútov, ale aj krbov. Výrobca dokonca garantuje ľahké odstránenie stôp od horúceho oleja, ktoré sa zvyknú vpíjať do stien pri varení.

Nenáročná aplikácia

Stierka sa aplikuje pomocou hladidla na hladký a rovný povrch ošetrený systémovým penetračným náterom. Vďaka vysokej odolnosti je vhodná do interiéru aj do exteriéru. V exteriéri ju oceníte na fasáde alebo v oblasti soklov.

Vďaka technike špachtľovania rôznymi smermi možno robiť lokálne opravy alebo napájanie dekoru po prerušení prác na dekorovanej ploche. Vždy však treba dodržať odporučený postup.

Poradíme vám

Špachtľovaciu hmotu MAGIC TOUCH, ale aj ďalšie výrobky pre originálne dekorácie stien a podláh dostanete spolu s profesionálnym poradenstvom v dekoračnom centre AVIS COLOR v R1 Centre na Rožňavskej 1 v Bratislave.

www.aviscolor.sk

ZDROJ PR článok spoločnosti Avis Color s.r.o. 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.