Trendy v bývaní na jeseň 2017
Galéria (13)

Trendy v bývaní na jeseň 2017

Aj bývanie podlieha aktuálnym trendom. Inšpirujte sa Svetom bývania, ktorý pre váš interiér vytvorili odborníci z Hornbachu v spolupráci s renomovanými návrhármi. Vdýchnite svojmu interiéru niektorý z jesenných trendov na rok 2017.

Galéria

Inšpirujte sa svetom bývania - 6195643_03_4c_DE
Inšpirujte sa svetom bývania - 6195643_02_4c_DE
Inšpirujte sa svetom bývania - 6056689_04_4c_DE
Inšpirujte sa svetom bývania
Inšpirujte sa svetom bývania
Inšpirujte sa svetom bývania
Inšpirujte sa svetom bývania
Inšpirujte sa svetom bývania

Medzi tohtoročné interiérové trendy patrí Living with Art, Sunny Place, Modern Elegance a Planet Home. Pre každý tento štýl sú podstatné rozdielne farby, materiály a doplnky. ,,Všetky dizajnové prvky, potrebný inštalačný materiál a náradie nájdete v projektových marketoch Hornbach. Farby na steny si môžete nechať namiešať v centre miešania farieb tak, aby presne zodpovedali vašej predstave,“ radí Tomáš Tiurin, odborník zo Sveta bývania z projektového marketu Hornbach.

Living with Art – bývanie ako výraz seba samého

Living with Art zaujímavým spôsobom kombinuje moderné prostredie so starobylým umením. Pôvodné prvky nachádzajú novú interpretáciu – bohaté kvetinové motívy na tapetách, obrazoch a podobných dekoračných prvkoch. Pestrofarebné, umelecky vytvorené koberce a starožitný nábytok sa vynímajú znamenitým spôsobom a dajú sa jednoducho kombinovať s novými prvkami. Vo svete bývania Living with Art dominujú hlboké farby na stenách ako zelená, modrá a červená. Tie dodávajú priestoru väčšiu šírku a vytvárajú intenzívny zážitok z bývania. Svetlé podlahy a stropy v bielej a šedej vytvárajú kontrast s tmavými stenami.

Sunny Place – slnečné svetlo pre rozžiarenie interiéru

Máte radi slnko? Potom si doprajte tento životný štýl aj vo svojom interiéri a presvetlite si tak chmúrne dni. Vo svete bývania Sunny Place sa bude cítiť dobre celá rodina. ,,Tento koncept zariadenia ukazuje, že elegancia dokáže byť taktiež útulná. Kvetinové vzory v kombinácii s drevenými prvkami stelesňujú moderný život na vidieku. Akcenty vytvoríte pomocou sviečok, kožušín a mäkkých vankúšov z kože, zamatu alebo saténu,“ odporúča odborník z Hornbachu.

Pre Sunny Place trend sú typické vyšívané vzory v odtieňoch šedej a zlatej okrovej. Nádych trblietavej zlatej odráža slnečné svetlo a celý interiér tak prežiari. Tieto farby sú obľúbené naprieč generáciami a vytvárajú útulné miesto pre celú rodinu.

Modern Elegance – pre náročné bývanie so štýlom

Vyzývavý, hrejivý, mäkký a elegantný – to všetko charakterizuje štýl bývania Modern Elegance. Ide o klasický koncept zariadenia s modernou povahou. Vládne v ňom kombinácia trendových prvkov ako obkladových kameňov a tapiet v optike dreva a kamene s klasickými kúskami, ako sú profilové lišty a rozety. Svetlé prostredie s vyšším komfortom je presne to pravé pre milovníkov drobných nuansí. Svet bývania Modern Elegance sa nesie v duchu kombinácie farieb. Ľahké odtiene krémovej až po béžovú s nádychom bielej a šedej.

Planet Home – základ pre mladistvé a nestarnúce generácie

Štýl bývania Planet Home vsádza na materiály z celého sveta: ľan, kožušina, mäkká koža, korok a sisal. Tie sa spájajú harmonicky dokopy a zaisťujú prírodné prostredie v interiéri. ,,Prineste si tak celý svet k sebe domov a vytvorte si miesto, kde sa budete cítiť dobre. Zelené rastliny s veľkými listami a robustné drevené podlahy dodajú vášmu domovu kúsok prírody a vytvoria oázu pokoja. Tento koncept štýlovo dokreslí veľká mapa na stene alebo glóbus na skrini,“ opisuje Tomáš Tiurin z Hornbachu.

Planet Home prináša ducha vodových odtieňov a šedastej zelenej. Tón udáva mäta, svetlý odtieň benzínovej a olivová. Svetlé a tmavé odtiene šedej vytvárajú neutrálnu plochu. Matné steny a kombinácie farieb dodávajú priestoru na hĺbke a zabezpečujú ušľachtilý vzhľad. Kvetinové vzory a zvieracie prvky podčiarkujú prírodný charakter tohto štýlu.

Zdroj: PR článok spoločnosti HORNBACH 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.