Pomôžeme vám zariadiť detskú izbu ako z rozprávky!

Pomôžeme vám zariadiť detskú izbu ako z rozprávky!

V živote rodiny je niekoľko okamihov, ktoré sú neopakovateľné a jedinečné. Jedným z nich je určite aj príchod nového člena. Keď má pribudnúť do rodiny dieťa, treba sa na jeho príchod dobre pripraviť. Okrem nákupu výbavy, kočíka a všetkých potrebných vecí,  je tu ešte niečo veľmi dôležité. Jeho vlastná dokonalá detská izba.  K dokonalej detskej izbe vám pomôže zvýhodnený úver od VÚB banky.

Na čo treba myslieť okrem toho či sa viac hodí bledomodrá alebo lila

Jasné, prvý rok máte väčšiu radosť z detskej izby vy ako váš potomok. Ale netreba zabúdať, že v nej strávi minimálne 18 rokov svojho života a možno mu za čas pribudne braček alebo sestrička. Preto je pri zriadení, či rekonštrukcii dobré myslieť viac krokov dopredu. Ten malý drobček pôjde do školy oveľa rýchlejšie, ako si v tejto chvíli viete predstaviť a miesto jednej postieľky budete možno potrebovať dve.

Financie nebudú žiadny problém, máme pre vás skvelé riešenie

Keďže ide o nemalý zásah do rodinného rozpočtu nad rámec bežných výdavkov, je to ideálna príležitosť kedy sa treba obrátiť na svoju banku. VÚB banka chce byť pri najkrajších okamihoch vášho života. V aktuálnej ponuke prináša zvýhodnený spotrebný úver na rekonštrukciu. Ak si zoberiete úver vo výške
7 000 eur budete mať mesačnú splátku už od 99 eur po dobu 96 mesiacov. S pôžičkou hravo zvládnete rekonštrukciu detskej izby, aj jej zariadenie. A môžete si tak vychutnať jedno z najkrajších období vo vašom živote.

S pôžičkou hravo zvládnete rekonštrukciu detskej izby, aj jej zariadenie.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miesteA to nie je všetko – znížime vám úrokovú sadzbu

Teraz môžete získať zľavu 2% z úrokovej sadzby ihneď pri čerpaní pôžičky, čo znamená, že od začiatku splácania budete platiť nižšiu splátku. Stačí na to splniť len niekoľko podmienok:

– riadne splácať úver a splácať ho minimálne polovicu doby splatnosti, minimálne 3 roky,

– nechať si posielať na bežný účet sumu aspoň vo výške 2-násobku mesačnej splátky úveru.

Ak vám chodí na bežný účet výplata, tak máte podmienku splnenú. Navyše, ak to všetko splníte, po
18 mesiacoch vám vrátime poplatok za poskytnutie úveru.

A niečo navyše, aby bola radosť ešte väčšia

Chcete mať detskú izbu, z ktorej každý odpadne? Ak si do 30. 4. 2019 zoberiete pôžičku od VÚB a zaregistrujte sa na webe, budete zaradení do súťaže o 3 architektonické návrhy na mieru v rukopise štúdia Rules.

ZDROJ PR článok spoločnosti Všeobecná úverová banka, a.s.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.