image 20026 25 v1
Galéria (6)

Plastové okná šetria peniaze aj čas

Veľkoobchod INTER-OKNO, s. r. o., je už dlhodobo synonymom plastových okien. Ponúka kvalitné plastové a hliníkové okná za bezkonkurenčné ceny.

Galéria

Technický výkres Brugmann Salamander hranaty
Plastový profil Blue Evolution
REHAU-EURO-DESIGN-86
REHAU-GENEO
Plastové okná

V oblasti plastových a hliníkových okien patrí spoločnosť INTER-OKNO k lídrom trhu a už osem rokov diktuje ceny. INTER-OKNO bola prvá spoločnosť, ktorá uviedla ceny na internete. Zároveň je spoločnosťou, ktorá nedáva zľavu, ale má reálne ceny.
www.inter-okno.sk/cenova-ponuka

Online objednávka

Len v spoločnosti INTER-OKNO sa dozvie zákazník cenu okna ihneď po vypracovaní online objednávky, pričom si okná môže objednať jednoducho v e-shope. Spoločnosť garantuje najlepšiu kvalitu a cenu, ale aj plne profesionálny prístup svojich pracovníkov a montérov.
www.inter-okno.sk/e-shop

Kvalita služieb

Okná objednané v pobočke alebo zmerané priamo u zákazníka spoločnosť INTER-OKNO vyrobí a dodá najneskôr do 3 až 4 týždňov. Jej pôsobiskami sú regióny Bratislava, Nitra, Levice, Dunajská Streda a Trnava. Obchodné zastúpenie má aj v Maďarsku, ČR a Rakúsku. Zákazníkom poskytuje odborné poradenstvo pri výbere najvhodnejších okenných profilov a typu okna (plastové alebo hliníkové okno, dvojsklo alebo trojsklo…). Veľký dôraz na kvalitu sa kladie nielen počas výroby, ale aj pri montáži našich produktov. Objednávkou okien od firmy INTER-OKNO získa klient komfortné služby. Spoločnosť nielenže zdarma demontuje vaše staré okná, ale bezplatne aj zmeria a dovezie nové okná.

Technický výkres Brügmann Salamander (oblý)

Technický výkres Brügmann Salamander (oblý)

Dizajn a vlastnosti okien

Nami vyrábané okná sú charakteristické modernými oblými líniami, výbornými izolačnými vlastnosťami a minimálnymi požiadavkami na údržbu. Na rozdiel od iných typov okien si plastové okná nevyžadujú dodatočné nátery. Tým v budúcnosti ušetria mnoho peňazí aj času.

Chcete ušetriť na vykurovaní? S oknami od veľkoobchodu INTER-OKNO je to jednoduché – kontaktujte jeho zástupcov ešte dnes a tí vám poradia s výberom i zabezpečia kompletnú realizáciu.

REHAU-EURO-DESIGN 86
Plastový profil REHAU-EURO-DESIGN 86

Európsky certifikát dôveryhodnosti

Najúspešnejšie firmy vlastnia certifikát dôveryhodnosti EÚ. Skóringový systém certifikátu je založený na množstve premenných a je vytvorený štatistickými a matematickými metódami. Hovorí o tom, aká je pravdepodobnosť, že sa firma dostane do insolvencie. Na Slovensku je iba 6,5 % firiem, ktoré môžu získať certifikát dôveryhodnosti. Aby firma mohla byť certifikovaná, musia byť splnené základné podmienky na samotnú certifikáciu.

Spoločnosť INTER-OKNO na základe splnenia vstupných podmienok prešla hodnotením s výsledným pridelením certifikátu A.
www.inter-okno.sk 

 1. Janko says:

  Ja som spokojny polskym vyrobcom ten ma vsetko odkukane od takehoto vyrobcu 😀

 2. Maťo says:

  Majú dobré okná za výhodné ceny,profesionalny robotníci ,odporúčam

 3. Sandra says:

  Máme od nich okná bluevolution,sme spokojný,okná nám dodali do 3týždňov,čiže ešte skôr ako to bolo v zmluve o dielo.

  1. Roman says:

   Dobré okná sú okna bluevolution?Udajne majú tieto okná dobré energetické vlastnosti,rozmýšlam nad 2 sklom alebo 3sklom,steny budem mať Heluz 45

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje