Plastové okná šetria peniaze aj čas

image 20026 25 v1

Veľkoobchod INTER-OKNO, s. r. o., je už dlhodobo synonymom plastových okien. Ponúka kvalitné plastové a hliníkové okná za bezkonkurenčné ceny.

V oblasti plastových a hliníkových okien patrí spoločnosť INTER-OKNO k lídrom trhu a už osem rokov diktuje ceny. INTER-OKNO bola prvá spoločnosť, ktorá uviedla ceny na internete. Zároveň je spoločnosťou, ktorá nedáva zľavu, ale má reálne ceny.
www.inter-okno.sk/cenova-ponuka

Online objednávka

Len v spoločnosti INTER-OKNO sa dozvie zákazník cenu okna ihneď po vypracovaní online objednávky, pričom si okná môže objednať jednoducho v e-shope. Spoločnosť garantuje najlepšiu kvalitu a cenu, ale aj plne profesionálny prístup svojich pracovníkov a montérov.
www.inter-okno.sk/e-shop

Kvalita služieb

Okná objednané v pobočke alebo zmerané priamo u zákazníka spoločnosť INTER-OKNO vyrobí a dodá najneskôr do 3 až 4 týždňov. Jej pôsobiskami sú regióny Bratislava, Nitra, Levice, Dunajská Streda a Trnava. Obchodné zastúpenie má aj v Maďarsku, ČR a Rakúsku. Zákazníkom poskytuje odborné poradenstvo pri výbere najvhodnejších okenných profilov a typu okna (plastové alebo hliníkové okno, dvojsklo alebo trojsklo…). Veľký dôraz na kvalitu sa kladie nielen počas výroby, ale aj pri montáži našich produktov. Objednávkou okien od firmy INTER-OKNO získa klient komfortné služby. Spoločnosť nielenže zdarma demontuje vaše staré okná, ale bezplatne aj zmeria a dovezie nové okná.

Technický výkres Brügmann Salamander (oblý)

Technický výkres Brügmann Salamander (oblý)

Dizajn a vlastnosti okien

Nami vyrábané okná sú charakteristické modernými oblými líniami, výbornými izolačnými vlastnosťami a minimálnymi požiadavkami na údržbu. Na rozdiel od iných typov okien si plastové okná nevyžadujú dodatočné nátery. Tým v budúcnosti ušetria mnoho peňazí aj času.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miesteChcete ušetriť na vykurovaní? S oknami od veľkoobchodu INTER-OKNO je to jednoduché – kontaktujte jeho zástupcov ešte dnes a tí vám poradia s výberom i zabezpečia kompletnú realizáciu.

REHAU-EURO-DESIGN 86
Plastový profil REHAU-EURO-DESIGN 86

Európsky certifikát dôveryhodnosti

Najúspešnejšie firmy vlastnia certifikát dôveryhodnosti EÚ. Skóringový systém certifikátu je založený na množstve premenných a je vytvorený štatistickými a matematickými metódami. Hovorí o tom, aká je pravdepodobnosť, že sa firma dostane do insolvencie. Na Slovensku je iba 6,5 % firiem, ktoré môžu získať certifikát dôveryhodnosti. Aby firma mohla byť certifikovaná, musia byť splnené základné podmienky na samotnú certifikáciu.

Spoločnosť INTER-OKNO na základe splnenia vstupných podmienok prešla hodnotením s výsledným pridelením certifikátu A.
www.inter-okno.sk 

Komentáre

  1. Ja som spokojny polskym vyrobcom ten ma vsetko odkukane od takehoto vyrobcu 😀

  2. Majú dobré okná za výhodné ceny,profesionalny robotníci ,odporúčam

  3. Máme od nich okná bluevolution,sme spokojný,okná nám dodali do 3týždňov,čiže ešte skôr ako to bolo v zmluve o dielo.

    1. Dobré okná sú okna bluevolution?Udajne majú tieto okná dobré energetické vlastnosti,rozmýšlam nad 2 sklom alebo 3sklom,steny budem mať Heluz 45

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.