Sivá je „IN“!

Sivá je „IN“!

Spoločnosť Inoutic ponúka, ako jediný na slovenskom trhu, PVC okenné a dverové profily v sivej farbe. V kombinácii so sivými dekoračnými fóliami dodajú oknám alebo dverám moderný a luxusný vzhľad aj pri otvorení!

Sivé odtiene fólií s kovovým vzhľadom sú súčasným trendom v dizajne okien z PVC. Dokonale imitujú hliník, ale pritom zaručujú vynikajúce tepelno-izolačné parametre.

Inoutic ALU-look – hliníkový vzhľad pre PVC okná

Na trhu je len jediný výrobca profilových systémov pre plastové okná a dvere, ktorý ponúka základné telo, tj. plastové profily v sivej farbe. Tie sú ideálne v kombinácii so sivými fóliami. Týmto výrobcom profilov je spoločnosť Inoutic. Sivé profily Inoutic so sivými a metalickými obojstrannými fóliami zabezpečia jednotný a luxusný vzhľad okien a dverí aj pri otvorení. Pri otvorení okna vás už nikdy viac nebude rušiť pohľad na biele časti profilov, ale naopak vás poteší pohľad na 360° sivej (na obojstrannú fóliu a profily v sivej farbe).

Jednotný 360° sivý vzhľad, ktorý pozostáva zo sivých základných profilov v kombinácii s 13 sivými fóliami s kovovým efektom, si možno dopriať vo všetkých profilových systémoch spoločnosti Inoutic: Eforte, Prestige, Arcade (okrem Architecture Colors).

www.inoutic.sk

Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o. 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.