Nové splachovacie systémy Geberit Omega

image 22048 25 v1

Občas sa stáva, že potrebujete umiestniť WC pod nízke okno alebo pod šikmú strechu. V takýchto prípadoch, keď ste obmedzení výškou, príde vhod nový splachovací systém Geberit Omega.

Systém sa dodáva v troch inštalačných výškach – 82, 98 a 112 cm a vždy ponúka účinné a zároveň úsporné spláchnutie malým alebo veľkým objemom vody. Ako je už štandardom pri splachovacích systémoch Geberit, ich montáž je jednoduchá a rýchla.

K systémom Geberit Omega patrí úplne nový formát mimoriadne malých a elegantných splachovacích tlačidiel v rôznych dizajnoch a farbách, ktoré je možné podľa potreby umiestniť spredu alebo zvrchu nádržky. Pre vyššie pohodli je v ponuke oddialené splachovacie tlačidlo, ktoré možno nainštalovať až do vzdialenosti 2 m od nádržky. 

Nové splachovacie systémy a tlačidlá Geberit Omega budú v predaji od 1. 7. 2014.

Viac informácií nájdete na www.geberit.sk/novinky-eu 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.