Čistá a dezinfikovaná podlaha? Objavte účinnú ochranu pre vašu domácnosť so značkou Lysoform

žena pri upratovaní
Zdroj: istock

Či už doma máte parkety, plávajúcu podlahu alebo dlažbu, mali by ste si dať záležať na správnej údržbe a starostlivosti. Každému typu podlahy totiž vyhovuje niečo iné a aj drobné chyby ju môžu veľmi rýchlo zničiť. Najmä v dnešnej dobe je dôležité myslieť aj na jej pravidelnú dezinfekciu – podlahy sú totiž obľúbeným miestom baktérií a vírusov, ktoré sa môžu rozšíriť po byte.

Aj keď sa vám a vašim blízkym podarí držať ruky čisté, tak sa do domácnosti baktérie môžu dostať aj iným spôsobom. Napríklad na topánkach. Vtedy môžete siahnuť po špeciálnom dezinfekčnom čističi na podlahy Lysoform. Je vhodný na všetky typy umývateľných povrchov, na ktorých zabíja až 99,9% baktérií, plesní a vírusov* vrátane SARS-CoV-19. Môže byť použitý zriedený alebo neriedený. Dezinfikuje a odstraňuje nečistoty na podlahách, umývateľných povrchov v kuchyni a kúpeľni, a navyše, zanecháva príjemnú sviežu vôňu.

Zdroj: Unsplash

V tejto dobe, kedy na nás môžu skočiť vírusy z každej strany, je ťažšie zabezpečiť zdravie celej rodiny. A nech robíte čokoľvek, tak každý člen domácnosti môže priniesť neželaných návštevníkov v podobe vírusov. Je jedno, či ich prinesie dieťa zo škôlky, partner z práce alebo z verejnej dopravy. Stať sa to môže.

Lysoform 3produkty mix
Zdroj: Henkel

V tomto boji vám pomôže dezinfekcia Lysoform. Spoľahnúť sa môžete na kvalitu rakúskej značky so 120-ročnou históriou. Navyše Lysoform prichádza vo viacerých formách pre najrôznejšie využitie. Prvou pomocou pre všetkých členov rodiny by mala byť malá fľaštička s dezinfekciou na ruky.

Zdroj: Unsplash

Dôležité sú aj čisté jedálenské plochy, pre ktoré je určený dezinfekčný čistič na kuchyňu Lysoform. Novinka sa vyznačuje hĺbkovou čistiacou silou s vysokou odmasťovacou silou. Bonusom, ktorý oceníte, je príjemná vôňa. Použitie čističa je navyše veľmi jednoduché. Bojovať proti vírusom ale aj vodnému kameňu môžete s dezinfekčným čističom kúpeľní Lysoform. Hĺbkovo čistí, odstráni vodný kameň, ako aj nečistoty a zvyšky mydla v kúpeľni. Jeho použitie je rovnako jednoduché ako v prípade čističa na kuchyňu.

www.lysoform-henkel.com

*virucídna účinnosť proti obaleným vírusom. Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Zdroj: PR článok Lysoform