Mapesept
Zdroj: Mapei

Cestou ku zdraviu sú čisté ruky i povrchy

Baktérie na nás číhajú zo všetkých strán. Predísť rôznym infekčným ochoreniam, nevynímajúc ani COVID-19, možno účinnou prevenciou. K tej patrí správna hygiena rúk a dezinfekcia povrchov, s ktorými prichádzate do pravidelného kontaktu. Pomôžu vám s tým nové čistiace a dezinfekčné prostriedky na ruky a povrchy od Mapei.

Baktérie sú malé, voľným okom neviditeľné organizmy, ktoré sa nachádzajú na rôznych povrchoch a predmetoch každodennej potreby. Nájdete ich na nákupných košíkoch, tlačidlách vo výťahu, vodovodných batériách, ale aj kľučkách. Niekedy stačí len jeden dotyk a infekcii sa nevyhnete. Aby ste sa nestali prenášačom rôznych chorôb, dbajte na hygienu rúk. V prípade, že práve nemáte po ruke mydlo a vodu, sú ideálnou alternatívou dezinfekcie antibakteriálne gély.

Čisto doma i na pracovisku

Výberom správnej dezinfekcie ochránite nielen seba, ale aj ľudí vo svojom okolí.  Všetky typy potenciálne škodlivých látok môžete odstrániť s dezinfekčnými prostriedkami Mapesept Gel a Mapesept Liquid. Účinne ničia choroboplodné zárodky a navyše aj príjemne voňajú. Oba čistiace prípravky s citrónovou vôňou spoľahlivo dezinfikujú povrchy, pracovné plochy, pomôcky na pracovisku i ruky. Netreba ich oplachovať a vďaka špeciálnemu zloženiu a zvláčňujúcim vlastnostiam šetrne dezinfikujú pokožku rúk a chránia ju pred popraskaním.

Povedzte baktériám zbohom

Na dôkladnú dezinfekciu rúk a pokožky využite hydroalkoholický gél s dezinfekčnými vlastnosťami MAPESEPT GEL. Pokožka ostáva po vyčistení s týmto prípravkom nielen čistá, ale aj jemná a navyše príjemne vonia. Tento multifunkčný dezinfekčný prostriedok sa nemusí oplachovať. Gél sa rýchlo sa vyparuje, nezanecháva na pokožke žiadne zvyšky a nelepí sa. Stačí ho iba votrieť do dlaní. Okrem toho, že sa vďaka nemu zbavíte baktérií na rukách, môžete ho využiť aj na malé povrchy v domácnosti či na pracovisku.

MAPESEPT GEL
MAPESEPT GEL Zdroj: Mapei

Dezinfekčný prostriedok pre každodenné použitie

MAPESEPT LIQUID je hydroalkoholický čistiaci a dezinfekčný tekutý prostriedok. Odporúča sa na každodennú hygienu rúk, ale aj na čistenie menších povrchov v domácnostiach či na pracoviskách odolných proti pôsobeniu alkoholu. Dokáže si hravo a jednoducho poradiť s keramickými kuchynskými doskami,  keramickou dlažbou, pracovnými stolmi a pod. V prípade čistenia pracovných plôch nenalievajte Mapesept Liquid priamo na povrch, ale naneste ho najskôr na handričku alebo rozprášte po ploche. Prípravok nechajte niekoľko minút pôsobiť a následne celý povrch utrite suchou handričkou. Pri použití na ruky votrite čistiaci prostriedok dôkladne do dlaní. Neoplachujte ho vodou.

MAPESEPT LIQUID
MAPESEPT LIQUID | Zdroj: Mapei

Nedajte už vírusom žiadnu šancu. Dezinfekčné a čistiace prostriedky MAPESEPT GEL aj LIQUID určené na povrchy a ruky kúpite v partnerských stavebninách Mapei: https://bit.ly/MAPEI-predajne-miesta

Zdroj: PR článok MAPEI SK, s.r.o

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje