Zimné dvojčíslo Môj dom už v predaji s darčekom zadarmo

Zimné dvojčíslo Môj dom už v predaji s darčekom zadarmo

Oslávte s nami príchod nového roka! Koniec starého a začiatok nového roka sa spája nielen s bilancovaním, ale aj so stretávaním, s oslavami a dobrým jedlom. A to by malo byť nielen chutne pripravené, ale aj podávané v patričnom prostredí – zimné dvojčíslo časopisu Môj dom prináša námety na originálnu úpravu stola, ale aj tipy na technické vychytávky domácej zábavy.

Množstvo inšpirácií však nájdete aj v článkoch venovaných výberu koberca či praktického sálavého vykurovania. Samozrejme, aj tento mesiac vás zavedieme na návštevu do originálnych bytov a domov z celého sveta, poradíme, ako zdolať nástrahy rekonštrukcie, aj čo vysadiť do záhrady ak nemáte so záhradníčením veľa skúseností. Nechýba ani ďalší kúsok nadčasového dizajnu, riešenie interiérového problému od architekta či pravidelný redakčný test. Dvojčíslo Môj dom december/január nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 12. 12.

Najnovší Môj dom je opäť plný interiérových nápadov, ktorými by bolo škoda neinšpirovať sa. Nemôžu chýbať ani námety na zveľadenie záhrady či rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.

Darček k časopisu ■ časopis Urob si sám  

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Červeň cezmíny

Výrazná červená farba rozžiari prírodne zariadený interiér a dodá mu nádych sviatočnej atmosféry, ktorú si môžete nostalgicky ponechať po celú zimu.

Svieže a čisté severské bývanie

Prevaha dreva a prirodzené materiály, veľa svetla, čisté, jednoduché riešenia a minimum nábytku, ktorý je vyberaný veľmi uvážlivo – to je recept na škandinávsky interiér, do ktorého vás zavedieme v zimnom dvojčísle Môjho domu.

Zimná nálada v drevenom boxe

V aktuálnom vydaní prinášame aj návod na výrobu dreveného boxu – jednoduchej dekorácie, ktorá navodí príjemnú zimnú atmosféru. Môžete ho napríklad zavesiť na stenu alebo položiť na komodu.

Aby ste neprepásli novoročný prípitok

Ukážu nielen presný čas, ale vďaka svojmu zaujímavému dizajnu zaručene oživia stenu vo vašej kuchyni, obývačke či pracovni. Ak sa rozhodnete silvestrovať doma, postarajú sa aj o to, že nezmeškáte novoročný prípitok :-).

Oáza v lofte

Na jednej strane trochu temný a tajomný, pritom však prirodzene svetlý a plný zelene. Taký je industriálny loft s kontrastmi v hlavných úlohách, ktorý vám predstavíme v poslednom tohtoročnom vydaní časopisu Môj dom.

Pozývame k stolu

Jedáleň v kuchyni či v obývačke? Pre dvoch či dvanástich? Pozrite sa, čo sa nosí „za stolom“, a zariaďte si ju tak, aby ste sa v nej dobre cítili. Potom vám v nej bude zaručene aj dobre chutiť.

Spolu a vlastnými rukami

V zimnom dvojčísle Môjho domu nájdete aj byt mladého páru, ktorý sa do zariaďovania vlastného bývania pustil s vervou a radosťou. Dvojica v sebe postupne objavila nadšenie pre svojpomocnú výrobu nábytku a doplnkov, ktorá ich teší a ešte viac spája.

Stupne poriadku

Kto by nepoznal poličku pripomínajúcu rebrík, ktorá je voľne opretá o stenu, dá sa ľahko prenášať a praktickým členením prispeje k prehľadnému poriadku? Nápad na obľúbený nábytkový kúsok súčasných mestských nomádov má desať rokov a pochádza z Talianska.

Mladistvo a sviežo

Prvé vlastné bývanie je často veľkým životným krokom. Aby sa čitateľka Elena cítila vo svojom naozaj ako doma, pomohol jej s návrhom nového domova náš stály spolupracovník, architekt Michal Ondrejčo.

Kobercová renesancia

Koberce sa vracajú do našich domácností v čoraz väčšej miere. Dokážu totiž zútulniť, oživiť či prehriať priestor tak, ako žiadna iná podlahovina. Aký si vybrať, kam ho umiestniť aj ako sa oň správne starať vám poradím v aktuálnom vydaní časopisu Môj dom.

Zábava na doma

Svet zábavnej techniky a jej vývoj, zdá sa, nemá konca. Domáce kiná s OLED displejom, soundbar či reproduktory s výkonom až 4500 W i nadčasové rádiá, to nie je už len vízia, ale realita.

Zvládne ich aj úplný začiatočník

Zima je ideálnym obdobím na plánovanie zmien v záhrade. Ak sa chystáte na jar začať s pestovaním rastlín a doteraz ste s tým nemali takmer žiadne skúsenosti, v poslednom tohtoročnom Mojom dome nájdete rastliny, ktoré vás zaručene nesklamú.

Zima s vôňou ihličia

Vetvičky ihličnanov by v zimných aranžmánoch rozhodne nemali chýbať. Vhodnou voľbou je obľúbená jedľa normandská, ale aj cypruštek, tuja alebo smrek. Skombinovať ich môžete s typicky zimnými rastlinami alebo naopak, vytvoriť pomerne nevšedné kombinácie.

Bezbolestná rekonštrukcia

Idete rekonštruovať, lebo vám netesnia okná, kvapkajú kohútiky či štrajkujú rozvody? Alebo len túžite po zmene a chcete si bývanie zariadiť modernejšie a útulnejšie? Poradíme vám, ako si rekonštrukciu naplánovať tak, aby ste sa vyhli nemilým prekvapeniam.

Malé slnká

Všeobecne je vžitý názor, že elektrické vykurovanie je drahé. Nemusí to však byť pravda – vhodne navrhnuté vykurovanie sálavými panelmi môže byť nielen príjemné a estetické, ale zároveň aj ekonomicky výhodné riešenie. Viac sa dozviete v najnovšom vydaní Môjho domu.

Predplatné časopisu

Ukážka z časopisu:

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.