Zdravá kúpeľňa je základ pre váš jarný relax
Galéria (6)

Zdravá kúpeľňa je základ pre váš jarný relax

Udržiavať zdravé prostredie v domácnosti nie je vždy jednoduché. V kúpeľniach sa vystrieda celá rodinka, či už pri rýchlej sprche, rannej a večernej hygiene alebo pri napustenej vani pre váš relax. Takže je to zaručene jedna z najfrekventovanejších miestností bytu a domu. Nehovoriac o tom, že sa tu nachádza množstvo vlhka, ktoré je potrebné udržiavať v optimálnej hodnote.

Galéria

Udržiavať zdravé prostredie
Udržiavať zdravé prostredie
Udržiavať zdravé prostredie
Udržiavať zdravé prostredie
Udržiavať zdravé prostredie

Pri nadmernej vlhkosti v kúpeľni vzniká prostredie, v ktorom sa veľmi ľahko množia baktérie, roztoče alebo plesne. Tie nepriaznivo vplývajú predovšetkým na naše zdravie, podporujú vznik alergií, astmatických ochorení, dýchacích problémov a ďalších závažných ochorení, ktoré sú v súčasnosti veľmi časté. Zabrániť vzniku nadmernej vlhkosti nie je jednoduché, ale skvelým pomocníkom je už vyše desať rokov Ceresit Stop Systém. Systém pohlcovania vlhkosti funguje prostredníctvom pohlcovačov Ceresit Stop AERO 360° a tabliet, ktoré sa vložia do pohlcovača. Pohlcovač Ceresit AERO 360° pohlcuje vlhkosť a redukuje zápach v jednom kroku. Celý systém funguje na princípe absorpčných kryštálikov, z ktorých je zložená tableta. Kryštály pohlcujú nadmernú vlhkosť a premieňajú ju na tekutinu, ktorá odteká do spodnej nádoby prístroja. Revolučný tvar prístroja a tablety umožňuje jedinečné pohlcovanie okolo aj uprostred tablety. Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360° funguje bez prísunu elektriny. Prvá tableta je priamo v prístroji, po spotrebovaní je možné dokúpiť náhradné tablety. Ceresit ponúka pre váš dokonalý relax vo vani tablety s vôňou aromaterapie s prídavkom esenciálnych olejov. Na výber máte energické ovocie alebo relaxačnú levanduľovú vôňu, ktorá príjemne rozvonia vašu domácnosť. Pre zredukovanie navlhnutia uterákov a ich zatuchnutia použite absorpčné vrecúška, ktoré premieňajú vlhkosť na gél a taktiež zanechajú príjemnú vôňu aromaterapie.

Nadmerné vlhko obvykle zanecháva nepekné stopy, tými sú napríklad plesnivé škvrny na stenách, v rohoch alebo na škárach okolo vane alebo umývadla. Takéto detaily vedia pokaziť celkový dojem z predtým príjemného prostredia.

Novinka Re-New – obnovovač škár, ktorý je tým najpraktickejším pomocníkom, ak chceme skrášliť škáry v kúpeľni. Praktický pomocník je úplne jednoducho aplikovateľný a nie je potrebná žiadna odbornosť, s pomocou jednoduchého videa to zvládne úplne každý. Aplikácia je možná na pôvodné silikóny, ktoré je vhodné očistiť a vydezinfikovať sprejom Ceresit Stop Plesni. Dostupný aj v šedej farbe.

www.youtube.com/watch?v=yn8Vu2VHpd4

Ceresit je skrátka komplexné riešenie pre Váš zdravší domov.

Pre viac informácií navštívte stránku: www.stopvlhkosti.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.