Nová kúpeľňa lacno a rýchlo

Nová kúpeľňa lacno a rýchlo

Radi by ste si vynovili kúpeľňu, ale moderné dizajnové štúdiá sú pre vás drahé, nehovoriac o čase, ktorý neviete nájsť, no a ten neporiadok, ktorý pri prerábaní vznikne. Chceli by ste to zvládnuť aj sami? Tak skúste aspoň začať s revolučným obnovovačom škár Ceresit Re-new.

Každé ráno pri umývaní zubov a večer keď si idete dať rýchlu sprchu pred spánkom to máte pred očami. Kedysi krásna žiarivá kúpeľňa je v súčasnosti poznačená zubom času a častým vlhkým prostredím. Viete, že by pomohlo aspoň na novo natiahnuť silikón okolo vane, umývadla či sprchového kútu a hneď by to vyzeralo omnoho lepšie. Aj to však stojí nemalé peniaze. Zohnať si dobrého majstra a dohodnúť si termín už nie je také jednoduché ako kedysi. Jednoduchšie by však bolo, ak by ste to mohli zvládnuť úplne sami a nebolo by to také zložité aplikovať. Riešením by mohlo byť, keby ste pôvodný silikón nemuseli odstrániť, ale priamo naň by ste naniesli jednoduchým a praktickým aplikátorom úplne nový, biely silikón. Ceresit Re-New je prakticky balený silikón, ktorý sa aplikuje na škáry bez nutnosti odstránenia pôvodného silikónu. Samotný aplikátor obsahuje aj hladítko, ktorým nanesený silikón možno jednoducho jedným ťahom vyhladiť do perfektného vzhľadu. Silikón je bielej farby, ale prekrýva aj farebné verzie pôvodných silikónov, okrem toho má silnú odolnosť proti plesniam a šíriacim sa spóram. Pri samotnej aplikácii nepotrebujete vôbec žiadne nástroje a ak sa vám nepodarí naniesť silikón na prvýkrát, stačí, ak ho zotriete namočenou handričkou a vyskúšate to odznova. Ako prevenciu proti vzniku a šíreniu plesní vo vlhkom prostredí odporúčame umiestniť pohlcovač vlhkosti Ceresit Pearl, ktorý pohltí vlhko prostredníctvom absorpčných tabliet. Táto malá „perla“ je viac ako len doplnok. Pre viac informácií: www.stopvlhkosti.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje