WOODCOTE Stavebniny otvorili novú pobočku v Košiciach

nová predajňa
Zdroj: WOODCOTE

OPEN DAY za účasti vedenia spoločnosti pritiahol množstvo návštevníkov

nová predajňa
Zdroj: WOODCOTE

Vo štvrtok 3. októbra 2019 sa za účasti majiteľov a najvyšších manažérov WOODCOTE Group pánov Neville Parryho a Martina Zavackého uskutočnilo slávnostné otvorenie novej predajne v Košiciach. Bohatý sprievodný program s prezentáciami, hudobným vystúpením a cateringom pritiahol mimoriadne množstvo návštevníkov, ktorí mali možnosť premiérovo nahliadnuť do moderných priestorov spoločnosti WOODCOTE, ako aj získať výhody z nákupov.

Slávnostnému otvoreniu predchádzali v dňoch 2. a 3. 10. Partnerské dni – spoločná prezentácia dodávateľov WOODCOTE Stavebniny a KVIP pred predajňou. Následne, v sobotu 5. 10. sa uskutočnil Family Day pre koncových zákazníkov a ich rodiny s mottom – „Staviame Vás na 1. miesto, Vy postavte dom pre Vaše deti“. Súčasťou vydareného dňa bola aj prezentácia novej divízie Dvere / Podlahy / Kúpeľne.

nová predajňa
Zdroj: WOODCOTE

Spoločnosť WOODCOTE od leta prevádzkuje v priestoroch novej pobočky aj predajňu sesterskej spoločnosti KVIP – kúrenie, voda, inštalácie, plyn. Do portfólia sesterských značiek patriacich pod WOODCOTE CZ tiež patria spoločnosti BEK a WOODCOTE Dvere / Podlahy / Kúpeľne.