Vykradli vás? Pomôže vám poistenie

image 33103 25 v1

Vedeli ste, že na Slovensku sa v priemere vykradne 5 bytov denne? Nepríjemné situácie neustále ohrozujú náš majetok, a tak dochádza k veľkým finančným stratám či už v dôsledku krádeží a vlámaní, alebo živelných udalostí.

Najčastejšou príčinou poistných udalostí bývajú záplavy a povodne, hneď po nich nasledujú požiare, ktoré sú zároveň najničivejšie. Tvoria až tretinu zo všetkých vyplatených škôd. S dobre poisteným bývaním však poisťovňa všetky škody uhradí.

Uzatvorte si komplexné poistenie budovy a domácnosti Domos Kompakt od ČSOB Poisťovne, v rámci ktorého máte kryté všetky štandardné riziká a naviac, jeho automatickou súčasťou sú i nonstop asistenčné služby. Pri havarijných situáciách, či zabuchnutých dverách stačí kedykoľvek zavolať a pomoc vám dorazí.

Môžete si vybrať z dvoch rozsahov poistného krytia – základný Štandard a rozšírený Extra, ktorý zahŕňa väčší počet krytých rizík, rozšírené asistenčné služby, vyššie limity pri poistných udalostiach, ako aj bonus 300 € vyplatených bez akéhokoľvek dokladovania, ak škoda presiahne 3 000 €.

Spolu s poistením budovy alebo domácnosti si môžete uzatvoriť aj pripoistenie zodpovednosti za škodu pre prípady, keď vy, alebo členovia vašej domácnosti spôsobíte škodu tretím osobám.

Viac informácií o možnostiach a rozsahoch krytia poistenia Domos Kompakt sa dozviete v ktorejkoľvek pobočke ČSOB Poisťovne, ČSOB Banky, na Infolinke 0850 111 303 alebo na www.csob.sk.

PR článok spoločnosti Československá obchodná banka, a.s. 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.