Výber nábytku predstavuje dôležitú úlohu

image 26834 25 v1

Nie každý si môže dovoliť meniť nábytok vždy, keď sa do módy dostane nový štýl. Preto je ideálne voliť univerzálne kúsky s prvkami nadčasovosti. Dbať treba aj na kvalitné vyhotovenie, aby nábytok po krátkom čase nezačal strácať na atraktivite a dobre zvládal zaťaženie.

Nábytková séria Nordic spĺňa všetky vyššie spomenuté atribúty. Vyniká svojou modernosťou a univerzálnosťou, vďaka čomu je vhodná takmer do každej domácnosti. V tejto sérii nábytku nájdete širokú ponuku menších a väčších, vysokých a nízkych vitrín, skriniek vhodných nielen na umiestnenie televízora, nástenné panely s policou, ktoré ponúknu domov vašim knihám a rôznym dekoráciám.

Kuchyňa Zora je strohá a minimalistická. Jej rovné, pravouhlé línie a živé farby v kombinácii s drevodekorom ladia takmer ku všetkému. Jednoduché a vzdušné zostavy vyčaria úsmev na tvári hlavne mladšej generácii zákazníkov. Vysoká variabilita kuchynských skriniek umožňuje zariadiť akýkoľvek priestor a typ kuchynského priestoru.

Viac na : new.decodom.sk

DECODOM, spol. s.r.o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.