Urob si sám 5/2021

Veľký test kosačiek, rekonštrukcia chalupy a ešte omnoho viac. Májový Urob si sám je v predaji!

V najnovšom čísle Urob si sám si prídu na svoje najmä chalupári. Vedeli ste, že ich počet v období obmedzení výrazne vzrástol? Vyhľadávané sa stali najmä chaty a chalupy na samotách. Ak patríte medzi nových majiteľov chalupy, pomôžeme vám zvládnuť jej rekonštrukciu.


Už aj v reklamných spotoch počuť: „Nemôžete tento rok k moru? Ušetrené peniaze investujte do rekonštrukcie!“ Keď sa tak zamyslíte, kedy inokedy, ak nie teraz, je na to vhodnejší čas? Pri dlhšej dovolenke sa môžete pustiť teda do rozsiahlejších opráv. Pri drevenici prichádza do úvahy výmena spodného brvna, oprava škár a vnútorných omietok. Kompletný návod nájdete v májovom čísle Urob si sám.

rekonštrukcia drevenice

Podľa realitných maklérov sa v nadchádzajúcich mesiacoch dopyt ešte vystupňuje, čo sa prirodzene prejaví aj na raste cien. Ak teda uvažujete nad kúpou chalupy, dlho nerozmýšľajte. Pri výbere lokality a kúpe nehnuteľnosti na rekreáciu vám viac poradí v najnovšom Urob si sám náš odborník Viktor Obtulovič.

kúpa chalupy

V májovom čísle Urob si sám sme sa zamerali aj na terasy pri dome. Miesta, kde si v bezpečí môžete užívať voľné dni a spokojne relaxovať. Nájdete v ňom kompletný návod, ako si svojpomocne zhotoviť, prípadne vylepšiť vysnívanú terasu. Tú našu sme zmenili od základov až natoľko, že jej nový vzhľad podnietil majiteľov, aby na nej trávili každučký slnečný deň v roku.

stavba terasy

Nezabudnite sa zapojiť do našej súťaže Majster roka 2021 s ľubovoľným projektom. Jeden z vás môže získať farby na celý dom od Chemolak, a.s. podľa ľubovoľného výberu, čo sa pri každej väčšej rekonštrukcii určite zíde. Prví domáci majstri už svoje projekty poslali. Viac informácii nájdete v májovom vydaní časopisu Urob si sám.

Urob si sám 5/2021

Nepremeškajte nové číslo, ktoré nájdete vo svojich stánkoch už od 20. 4.!

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.