majster roka 2021
Zdroj: shutterstock.com

Staň sa Majstrom roka 2021 a vyhraj farby na celý dom!

Ste kreatívny domáci majster a zároveň zručný s vlastnými nápadmi? Podeľte sa s nami o ne a budete si môcť vymaľovať celý interiér svojho príbytku. Pošlite nám svoj vlastný domáci projekt s krátkym popisom a budete zaradený do žrebovania o farby Chemolak.

Ako sa zapojiť do sútaže?

Pošli nám svoj vlastný domáci projekt na ľubovoľnú tému s minimálne troma fotografiami a krátkym opisom výroby na sutaz@jaga.sk do 10. 6. 2021. Nezabudni pripojiť svoje kontaktné údaje.

Autor víťazného projektu, ktorý spomedzi všetkých vyberie redakcia, získa titul Majster roka 2021 a výhru – farby od spoločnosti Chemolak, a.s., v hodnote 300 € podľa vlastného výberu.

Každému, kto pošle príspevok do súťaže, darujeme ročné predplatné časopisu Pekné bývanie v ZÁHRADE.

farby Chemolak
Zdroj: Chemolak

Po skončení súťaže vyhlásime na našom webe aj verejné hlasovanie o najlepší projekt a víťaza odmeníme ročným predplatným časopisu Urob si sám.

Majstra roka 2021 spolu s víťazným projektom uverejníme v časopise Urob si sám 7/2021, ktorý vychádza 22. 6. 2021.

Zaslaním fotografií a textu do sútaže sútažiaci postupuje autorské práva na zaslané fotografie a text
spoločnostiam JAGA GROUP, s. r. o., (vydavateľ časopisu Urob si sám) a Chemolak, a. s., a súhlasí so zverejnením fotografií a textu v médiách a na sociálnych sieťach.

Prečítajte si podrobné podmienky sútaže.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.