Urob si sám 4/2021

Aprílové číslo Urob si sám je práve v predaji!

Dlho očakávaná záhradkárska sezóna je konečne tu a s ňou aj ďalšie nové výzvy. Možno už počas zimy ste si plánovali, čo v novej sezóne zmeníte v záhrade k lepšiemu. Nemusí ísť pri tom o veľké zmeny.

Možno ste si len jednoducho povedali, že tentoraz si pripravíte lepšiu oporu na uhorky a rajčiaky, ktorá vám pomôže zabezpečiť zdravšie a chutnejšie plody. Alebo si konečne skúsite dopestovať čerstvý šalát aj na balkóne či terase. Malú inšpiráciu vám prinášame v aktuálnom vydaní v rubrike 3x miniprojekt.

Urob si sám 4/2021

Jar je obľúbeným obdobím na rekonštrukciu alebo založenie novej záhrady. To si však vyžaduje istý finančný obnos. Nemusíte však zúfať, ak ho nemáte, svoj sen o novej záhrade si môžete splniť aj vďaka rôznym úverom. Naša odborníčka vám poradí s jej financovaním.

Urob si sám 4/2021

Záhradkárčenie zábava, ale len do chvíle, kým ju nenarušia choroby a škodce na rastlinách. Potrápiť vedia aj nevítaní štvornohí hostia z blízkeho lesa, ktorí si prídu pochutiť na čerstvej úrode. Ako však zabezpečiť záhony pred divou zverou bez toho, aby ste použili repelenty či iné chemikálie? Odpoveď nájdete taktiež v aprílovom Urob si sám.

Urob si sám 4/2021

Malé zmeny v záhrade môžete dosiahnuť aj novým usporiadaním kvetinových záhonov. Záhradné centrá sa plnia farebnými trvalkami a často im neviem odolať ani ja. Je náročné zvoliť vhodnú kombináciu rastliniek tak, aby spolu nielen dobre ladili, ale zároveň si nekonkurovali. Aj tento neľahký výber vám uľahčíme. Oslovili sme preto záhradnú architektku, ktorá pre vás pripravila niekoľko kvetinových kombinácii spolu s výsadbovými plánmi.

Urob si sám 4/2021

Nový začiatok sezóny môžete začať aj s novou farbou od Chemolak, a.s. Zapojte sa do našej súťaže Majster roka 2021 s ľubovoľným projektom a jeden z vás môže získať farby na celý dom podľa ľubovoľného výberu. Viac informácii nájdete v aprílovom vydaní časopisu Urob si sám.

Urob si sám 4/2021

Nepremeškajte nové číslo, ktoré nájdete vo svojich stánkoch už od 19. 3.!

Urob si sám 4/2021

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje