Zdroj: sherlock

Unikátna novinka na Slovensku – bezpečnostné dvere s extrémne odolným povrchom

Pre majiteľov bytov a domov má spoločnosť SHERLOCK® ASSA ABLOY unikátnu novinku. Ako prvý výrobca a predajca na Slovensku ponúka certifikované bezpečnostné dvere s maximálne odolným povrchom FunderMax.

Ten okrem fyzikálnych parametrov spĺňa aj estetické požiadavky. V ponuke sú bezpečnostné dvere od modernej lakovanej bielej až po imitáciu medenej. Samozrejmosťou je alternatíva matného prevedenia a novinkou možnosť personalizovanej povrchovej úpravy dverí s fotografiou.

Vlastnosti povrchu FunderMax

Povrch vyvinuli a vyrábajú v Rakúsku pre potreby namáhaných interiérov – napr. chemických laboratórií, operačných sál, sprchových kútov, bazénov či letiskových hál s najvyššími požiadavkami na kvalitu. Tvrdosť povrchu je zabezpečená dvojitým vytvrdením acryl-polyuretánovej živice, vďaka čomu spĺňa požiadavky pre náročné dekoratívne oblasti, ktoré musia odolať rôznym typom záťaže. Bezpečnostné dvere SHERLOCK® s povrchom FunderMax sú maximálne odolné proti poškrabaniu, chemikáliám, slnečnému žiareniu, mrazu či nárazu. Údržba je minimálna a dvere si zachovávajú farebnú stálosť. Povrch FunderMax je vytvorený zo zdravotné nezávadných a prírodných materiálov. Ide prevažne o drevo, ktoré vzniklo ako vedľajší produkt počas ťažby alebo pri spracovaní na píle. Suroviny sú od certifikovaných dodávateľov, vďaka čomu garantujú, že ťažba suroviny prebieha s medzinárodne platnými predpismi pre udržateľné lesné hospodárstvo.

Nový povrch FunderMax | Zdroj: sherlock

Dvere, ktoré prežijú až 25 rokov

Aj vchodové dvere sú často vystavené extrémnym podmienkam. „Bezpečnostné dvere musia odolať pokusom o vlámanie, požiaru, hluku a každodennej prevádzke. Počas ich životnosti – teda v priebehu 25 rokov – otvorí a zatvorí priemerná štvorčlenná rodina vchodové dvere v priemere až 200-tisíckrát. S povrchom FunderMax si budú môcť naši zákazníci ako prví na Slovensku vybrať povrchovú úpravu extrémne odolnú voči oderu, poškrabaniu, tlaku či poveternostným vplyvom. Navyše – s veľmi peknou dizajnovou úpravou,“ zdôraznila marketingová manažérka Martina Gojdič zo spoločnosti SHERLOCK® ASSA ABLOY.

Dizajn podľa vašich predstáv

Spoločnosť SHERLOCK® ASSA ABLOY predstavila vzorkovník desiatich ukážkových povrchov, medzi ktorými sú napríklad imitácia mramoru, bronzová patina či geometrické vzory. Vyrobia však pre vás aj dvere s personalizovaným povrchom – napríklad na základe fotografie, ktorú im dodáte. „Patentovaná technológia FunderMax urobí z bezpečnostných dverí dizajnovú vychytávku, keďže na povrch dverí je možné aplikovať vzor či imitáciu štruktúry podľa vlastného výberu,“ povedala M. Gojdič.

Špeciálny povrch má ešte jednu unikátnu vlastnosť: či už je matný alebo lesklý, nezostávajú na ňom viditeľné odtlačky prstov.

Bezpečnostné dvere SHERLOCK® s novým povrchom FunderMax si môžete objednať v predajni SHERLOCK® v Bratislave a v sieti partnerských predajní spoločnosti.

Viac sa o produktoch SHERLOCK® a značkách ASSA ABLOY dozviete na adrese www.sherlock.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje