Unikátna novinka na Slovensku – bezpečnostné dvere s extrémne odolným povrchom

Zdroj: sherlock

Pre majiteľov bytov a domov má spoločnosť SHERLOCK® ASSA ABLOY unikátnu novinku. Ako prvý výrobca a predajca na Slovensku ponúka certifikované bezpečnostné dvere s maximálne odolným povrchom FunderMax.

Ten okrem fyzikálnych parametrov spĺňa aj estetické požiadavky. V ponuke sú bezpečnostné dvere od modernej lakovanej bielej až po imitáciu medenej. Samozrejmosťou je alternatíva matného prevedenia a novinkou možnosť personalizovanej povrchovej úpravy dverí s fotografiou.

Vlastnosti povrchu FunderMax

Povrch vyvinuli a vyrábajú v Rakúsku pre potreby namáhaných interiérov – napr. chemických laboratórií, operačných sál, sprchových kútov, bazénov či letiskových hál s najvyššími požiadavkami na kvalitu. Tvrdosť povrchu je zabezpečená dvojitým vytvrdením acryl-polyuretánovej živice, vďaka čomu spĺňa požiadavky pre náročné dekoratívne oblasti, ktoré musia odolať rôznym typom záťaže. Bezpečnostné dvere SHERLOCK® s povrchom FunderMax sú maximálne odolné proti poškrabaniu, chemikáliám, slnečnému žiareniu, mrazu či nárazu. Údržba je minimálna a dvere si zachovávajú farebnú stálosť. Povrch FunderMax je vytvorený zo zdravotné nezávadných a prírodných materiálov. Ide prevažne o drevo, ktoré vzniklo ako vedľajší produkt počas ťažby alebo pri spracovaní na píle. Suroviny sú od certifikovaných dodávateľov, vďaka čomu garantujú, že ťažba suroviny prebieha s medzinárodne platnými predpismi pre udržateľné lesné hospodárstvo.

Nový povrch FunderMax | Zdroj: sherlock

Dvere, ktoré prežijú až 25 rokov

Aj vchodové dvere sú často vystavené extrémnym podmienkam. „Bezpečnostné dvere musia odolať pokusom o vlámanie, požiaru, hluku a každodennej prevádzke. Počas ich životnosti – teda v priebehu 25 rokov – otvorí a zatvorí priemerná štvorčlenná rodina vchodové dvere v priemere až 200-tisíckrát. S povrchom FunderMax si budú môcť naši zákazníci ako prví na Slovensku vybrať povrchovú úpravu extrémne odolnú voči oderu, poškrabaniu, tlaku či poveternostným vplyvom. Navyše – s veľmi peknou dizajnovou úpravou,“ zdôraznila marketingová manažérka Martina Gojdič zo spoločnosti SHERLOCK® ASSA ABLOY.

Dizajn podľa vašich predstáv

Spoločnosť SHERLOCK® ASSA ABLOY predstavila vzorkovník desiatich ukážkových povrchov, medzi ktorými sú napríklad imitácia mramoru, bronzová patina či geometrické vzory. Vyrobia však pre vás aj dvere s personalizovaným povrchom – napríklad na základe fotografie, ktorú im dodáte. „Patentovaná technológia FunderMax urobí z bezpečnostných dverí dizajnovú vychytávku, keďže na povrch dverí je možné aplikovať vzor či imitáciu štruktúry podľa vlastného výberu,“ povedala M. Gojdič.

Špeciálny povrch má ešte jednu unikátnu vlastnosť: či už je matný alebo lesklý, nezostávajú na ňom viditeľné odtlačky prstov.

Bezpečnostné dvere SHERLOCK® s novým povrchom FunderMax si môžete objednať v predajni SHERLOCK® v Bratislave a v sieti partnerských predajní spoločnosti.

Viac sa o produktoch SHERLOCK® a značkách ASSA ABLOY dozviete na adrese www.sherlock.sk

Komentáre

Pridať komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.