Bezpečnostné dvere majú chrániť vás a vaše poklady počas generácií

Bezpečnostné dvere majú chrániť vás a vaše poklady počas generácií

Výber vchodových bezpečnostných dverí prichádza často na rad až po dokončení hrubej stavby. Netreba ho ale zanedbať, pretože práve dvere budú deliacou čiarou medzi vaším majetkom a neželanými vonkajšími vplyvmi. Odporúčame zvážiť viacero faktorov – aby dvere vyhovovali vašim požiadavkám na ochranu obyvateľov domácnosti a jej pokladov, aby sa k vášmu domu či bytu hodili, mali dlhú životnosť a ponúkali možnosti prepojenia s modernými technológiami. Ale najmä – aby boli naozaj kvalitné a naozaj bezpečnostné.

Povrchová úprava bezpečnostných dverí musí byť vodoodolná a schopná odolávať veľkým teplotným zmenám – vrátane tuhých mrazov a letných horúčav. Okrem toho dvere slúžia aj ako zábrana pred preniknutím tepla či zimy, hluku a prachu dovnútra. Bezpečnostné dvere musia okrem výkyvov počasia odolať aj pokusom o násilné prekonanie. Navyše, zvládnuť musia aj každodennú rodinnú prevádzku. Priemerná štvorčlenná rodina otvorí a zatvorí vchodové dvere počas 25 rokov až 200-tisíckrát!

Modely pre každú stavbu

Okrem bezpečnostnej stránky je veľmi dôležitá aj estetická. Na výber máte z bohatej škály vodoodolných farieb i drevených dekorov. Vnútorná strana dverí môže byť farebná alebo môže mať laminátovú či dyhovanú povrchovú úpravu. V prípade, že do chodby chcete dostať viac svetla, vyberte si bezpečnostné dvere so sklenenými výplňami – tzv. svetlíkmi. Áno, aj tie sú bezpečnostné.

Šetria časom

Ak potrebujete s výberom bezpečnostných dverí poradiť, nemusíte nikam chodiť. Bezplatnú konzultáciu a zameranie, a to aj po pracovných hodinách, u vás doma či u vášho projektanta zabezpečia odborníci zo spoločnosti SHERLOCK®, ASSA ABLOY. „Chápeme, že naši klienti sú zaneprázdnení. Preto sa usilujeme šetriť ich časom. Radi im poradíme a prídeme s návrhom kompletného riešenia bezpečnosti na kľúč v čase a na miesto, ktoré vyhovuje im,“ hovorí Juraj Hroš, bezpečnostný analytik spoločnosti SHERLOCK®, ASSA ABLOY.

Už stačí len zavolať a dohodnúť si stretnutie s expertom na bezpečnosť.

Viac informácií na www.sherlock.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.