Máte doma hluk od susedov? Bezpečnostné dvere si poradia aj s týmto problémom

Bezpečnostné dvere
Zdroj: ASSA ABLOY Door Slovakia

Jar je ideálnym obdobím na stavbu či rekonštrukciu domov a bytov. Pri výbere materiálov a produktov sa oplatí investovať do kvality, ktorá vás nesklame ani v priebehu rokov. Bezpečnostným dverám SHERLOCK© nie náhodou hovoria aj generačné dvere. Prežijú s vami až 25 rokov, počas ktorých zvládnu každodenné používanie a ochránia vás i váš majetok pred požiarom a vlamačmi.

Požiadavkám a predstavám klientov sa v spoločnosti SHERLOCK© ASSA ABLOY snažia vyjsť maximálne v ústrety či už ide o dizajn dverí, ich rozmery alebo bezpečnostné doplnky. Každé zameranie dverného otvoru a súvisiace poradenstvo urobia experti na bezpečnosť v pohodlí vášho domova, a to aj po pracovných hodinách. Odborník vám odporučí vhodné riešenie zabezpečenia vašej nehnuteľnosti na mieru. Poradiť si vedia aj s atypickými rozmermi či nerovnosťami stien.

V prípade osádzania bezpečnostných dverí a zárubne sa nespoliehajte na svoje kutilské schopnosti. Betonáž a zvyšnú inštaláciu nechajte na profesionálov. Aj preto, aby ste sa mohli spoľahnúť na záruku. Zároveň si nechajte odporučiť komplexné zabezpečenie nehnuteľnosti od expertov – bezpečnostné dvere a zárubňa sú základ, dôležité sú však aj kvalitné bezpečnostné kovanie, zámok, vložka, priezorník, prah a prípadne kamery či sejf. Takto vašej nehnuteľnosti zaistíte maximálnu ochranu, a to aj vtedy, keď v nej nie ste.

Bezpečnostné dvere
Interiérové bezpečnostné dvere môžete doplniť okrasnými rámikmi či lištami. | Zdroj: ASSA ABLOY Door Slovakia

Ochránia pred požiarom a tlmia hluk

Vedeli ste, že vďaka špeciálnemu tesneniu po obvode dverí a izolačnej výplni, poskytujú bezpečnostné dvere SHERLOCK© aj zvukovú a tepelnú izoláciu i požiarnu odolnosť?

Bezpečnostné dvere
Dvere majú špeciálne tesnenie, ktoré zabraní prenikaniu prachu a utlmí hluk. | Zdroj: ASSA ABLOY Door Slovakia

Protipožiarna páska umiestnená po obvode dverí zväčší počas požiaru svoj objem, vďaka čomu zabráni preniknutiu dymu a plameňov do vnútra bytu či domu. Silikónové tesnenie zase obmedzí prenikanie hluku i prachu. Ak máte hlučných susedov, bývate pri rušnej ceste alebo máte v domácnosti alergika, zrejme túto výhodu dverí SHERLOCK© oceníte.

www.sherlock.eu