Overená kvalita bezpečnostných dverí zo Slovenska. Úspech v ručne vyrábanej konštrukcii

Overená kvalita bezpečnostných dverí zo Slovenska. Úspech v ručne vyrábanej konštrukcii

Rozmýšľate nad zvýšením zabezpečenia vášho bytu či domu? Pri výbere bezpečnostných dverí vám odporúčame zamerať sa na kvalitu a certifikované produkty. V ponuke máte na výber tri bezpečnostné triedy podľa odolnosti voči vlámaniu, a to základnú, štandardnú a najvyššiu.

Základom bezpečnostných dverí SHERLOCK© je ručne vyrábaná mohutná oceľová konštrukcia, ktorú vypĺňajú pozdĺžne a priečne oceľové výstuhy pozvárané do pevného skeletu. Predná a zadná platňa tvoria odolnú dvojplášťovú konštrukciu, vďaka čomu vás spoľahlivo ochránia pred násilným vniknutím cudzích osôb.

Vnútorná izolačná výplň dáva dverám zvukovú a tepelnú izoláciu a požiarnu odolnosť. Protipožiarna páska umiestnená po obvode dverí zväčší pri požiari svoj objem, čím zabráni vniknutiu dymu a plameňov. Silikónové tesnenie zase zamedzí prenikaniu hluku i pachov. Určite to oceníte napríklad pri rekonštrukcii bytu vášho suseda. Špina a buchot zostanú pred vašimi dverami.

Atypické rozmery? Žiadny problém

Aby boli dvere naozaj bezpečnostné, je potrebné ich skombinovať s kvalitnou protipožiarnou a bezpečnostnou zárubňou. Zárubňu SHERLOCK© nie je nutné pri montáži zasekávať do podlahy. Po presnom nastavení sa dvojitým režimom ukotví a zabetónuje. Istiace body majú spevnený otvor, čím sú odolné proti roztiahnutiu, vypáčeniu či roztrhnutiu. Zárubňa je zhotovená na mieru aj v atypických rozmeroch a problémom nie sú ani nerovnosti steny. V prípade, že sa rozhodnete počas životnosti vašich dvier vylepšiť domácnosť, máte možnosť skrátiť ich o 3 cm.

Keďže sú zárubne univerzálne, bezproblémová je aj výmena dverí SHERLOCK za iné, napríklad z vyššej bezpečnostnej triedy. Samozrejmosťou je výber farby podľa vlastnej preferencie z ponúkanej farebnej škály.

Ak potrebujete s výberom bezpečnostných dverí poradiť, nemusíte nikam chodiť. Bezplatnú konzultáciu a zameranie, a to aj po pracovných hodinách, u vás doma či u vášho projektanta zabezpečia odborníci zo spoločnosti SHERLOCK®, ASSA ABLOY.

Viac informácii nájdete na sherlock.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.