Overená kvalita bezpečnostných dverí zo Slovenska. Úspech v ručne vyrábanej konštrukcii

Overená kvalita bezpečnostných dverí zo Slovenska. Úspech v ručne vyrábanej konštrukcii

Rozmýšľate nad zvýšením zabezpečenia vášho bytu či domu? Pri výbere bezpečnostných dverí vám odporúčame zamerať sa na kvalitu a certifikované produkty. V ponuke máte na výber tri bezpečnostné triedy podľa odolnosti voči vlámaniu, a to základnú, štandardnú a najvyššiu.

Základom bezpečnostných dverí SHERLOCK© je ručne vyrábaná mohutná oceľová konštrukcia, ktorú vypĺňajú pozdĺžne a priečne oceľové výstuhy pozvárané do pevného skeletu. Predná a zadná platňa tvoria odolnú dvojplášťovú konštrukciu, vďaka čomu vás spoľahlivo ochránia pred násilným vniknutím cudzích osôb.

Vnútorná izolačná výplň dáva dverám zvukovú a tepelnú izoláciu a požiarnu odolnosť. Protipožiarna páska umiestnená po obvode dverí zväčší pri požiari svoj objem, čím zabráni vniknutiu dymu a plameňov. Silikónové tesnenie zase zamedzí prenikaniu hluku i pachov. Určite to oceníte napríklad pri rekonštrukcii bytu vášho suseda. Špina a buchot zostanú pred vašimi dverami.

Atypické rozmery? Žiadny problém

Aby boli dvere naozaj bezpečnostné, je potrebné ich skombinovať s kvalitnou protipožiarnou a bezpečnostnou zárubňou. Zárubňu SHERLOCK© nie je nutné pri montáži zasekávať do podlahy. Po presnom nastavení sa dvojitým režimom ukotví a zabetónuje. Istiace body majú spevnený otvor, čím sú odolné proti roztiahnutiu, vypáčeniu či roztrhnutiu. Zárubňa je zhotovená na mieru aj v atypických rozmeroch a problémom nie sú ani nerovnosti steny. V prípade, že sa rozhodnete počas životnosti vašich dvier vylepšiť domácnosť, máte možnosť skrátiť ich o 3 cm.

Keďže sú zárubne univerzálne, bezproblémová je aj výmena dverí SHERLOCK za iné, napríklad z vyššej bezpečnostnej triedy. Samozrejmosťou je výber farby podľa vlastnej preferencie z ponúkanej farebnej škály.

Ak potrebujete s výberom bezpečnostných dverí poradiť, nemusíte nikam chodiť. Bezplatnú konzultáciu a zameranie, a to aj po pracovných hodinách, u vás doma či u vášho projektanta zabezpečia odborníci zo spoločnosti SHERLOCK®, ASSA ABLOY.

Viac informácii nájdete na sherlock.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.