Účinná ochrana proti holubom od www.hpishop.sk

image 41043 25 v1

Holuby v reálnom živote predsa len nie sú tými roztomilými pomocníkmi rozprávkovej Popolušky, ale svojim perím a trusom znečisťujú mestá a zanášajú napríklad povalové priestory starých domov. Aby sme im vymedzili príslušný priestor a zabránili ich zosadaniu na domy či balkóny, použijeme spoľahlivú ochranu v podobe hrotového systému. Ten, ako aj ďalšie príslušenstvo pre naše strechy ponúka nový špecializovaný predajný kanál www.hpishop.sk. 

Holuby často sedávajú či odpočívajú na rôznych výstupkoch, okenných rímsach, trámoch, žľaboch, vedení, osvetlení, markízach alebo odkvapoch.Všetky tieto miesta potom znehodnocujú svojim trusom. Kvalitný, dobre umiestnený hrotový systém bráni holubom už v dosadnutí. Podmienkou účinnosti je, aby systém vykazoval dostatočnú hustotu. Pokiaľ sú totiž hroty umiestené ďaleko od seba, holuby si sadajú medzi ne.

Kvalitný systém proti sedeniu holubov s dostatočným počtom hrotov a dlhou životnosťou nájdete v ponuke nového špecializovaného predajného kanálu s príslušenstvom pre strechy www.hpishop.sk. Hroty ponúkaných variantov pásov sú z odolnej ocele, osadené na nerezovej základni alebo na základni z polykarbonátu odolného voči UV žiareniu. Pásy sa líšia dĺžkou, krycou šírkou a počtom tŕňov. Všetky sú dodávané už pripravené k použitiu, montáž je potom mimoriadne jednoduchá a rýchla.

Nový e-shop www.hpishop.sk spustila spoločnosť HPI, dodávateľ príslušenstva pre strechy s 22-ročnou tradíciou na českom a slovenskom trhu. Vo svojej on-line ponuke má viac ako 400 strešných komponentov, ku ktorým poskytuje technické informácie, poradenstvo a servis tak, ako v kamennej predajni.

Vzhľadom k tomu, že spoločnosť HPI distribuuje všetky ponúkané výrobky zo svojho nového obchodného a logistického centra, obdrží zákazník po objednaní na www.hpishop.sk tovar v priebehu niekoľkých dní, často aj do druhého dňa. Viacej na www.hpishop.sk.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.