Strecha Ytong Komfort v priebehu výstavby
Galéria (4) Zdroj: Xella Slovensko

Excelentná ochrana pred prehrievaním interiéru

Zaujímavou a modernou cestou, ako realizovať nosnú strešnú konštrukciu, sú masívne pórobetónové strechy Ytong Komfort so stropnými vložkami Ytong.

Galéria

Strecha Ytong Komfort v priebehu výstavby
Strecha Ytong Komfort v priebehu výstavby
Strešné tvárnice Ytong

Stropný a strešný systém Ytong je variabilná montovaná konštrukcia pre stropy (Ytong Klasik) a strechy (Ytong Komfort), ktorá sa zhotovuje na stavbe zo ŽB nosníkov, pórobetónových vložiek, vystuženia a monolitickej zálievky. Masívna strecha Ytong Komfort poskytuje excelentnú ochranu pred prehrievaním interiéru a vďaka vysokej vzduchotesnosti konštrukcie je ideálnym riešením pre pasívne domy a domy s takmer nulovou spotrebou energie.

Strecha Ytong Komfort v priebehu výstavby
Zdroj: Xella Slovensko

Nulové je u masívnych pórobetónových striech aj riziko napadnutia plesňami, hnilobou alebo hmyzom, strecha má tiež vysokú požiarnu odolnosť. Spoločnosť Xella Slovensko vám navyše v cene dodá okrem materiálu aj kompletnú dokumentáciu s autorizovanou statikou.

Viac na www.ytong.sk

Zdroj: Xella Slovensko, spol. s r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.