Cestou k zdravému domovu môže byť aj VELUX ACTIVE

Cestou k zdravému domovu môže byť aj VELUX ACTIVE

Inteligentné technológie prenikajú do nášho každodenného života už niekoľko rokov a čoraz intenzívnejšie. Vďaka nim môžeme automatizovať množstvo viac aj menej obľúbených každodenných činností, ktoré sú spojené s chodom domácnosti. Nie každý vie, že hlavným benefitom inteligentnej domácnosti nie je len zvýšený komfort, ale hlavne možnosť udržať doma zdravé prostredie v čo najväčšej miere. 

Teraz prichádza ďalší level automatizácie, ktorý sa hravo postará o zdravé vnútorné prostredie pre život celej rodiny – VELUX ACTIVE. Ide o cenovo dostupný inteligentný systém ovládania strešných okien, roliet a žalúzií VELUX, ktorý sa riadi podnetmi, ktoré získava zo senzorov. Dokáže sa jednoducho postarať o to, aby sa nám doma príjemne a zdravo bývalo. Neustále monitoruje teplotu, vlhkosť vzduchu aj koncentráciu CO2 a reaguje na aktuálne podmienky. Na to využíva nielen senzory, umiestnené v interiéri, ale aj osobné preferencie majiteľov, každodenné návyky a aj napojenie na sieť NETATMO, ktorá obsahuje detailnú predpoveď počasia. Vďaka týmto informáciám sa VELUX ACTIVE môže rozhodovať presnejšie a efektívnejšie ako človek. Počas 24 hodín sa automaticky a bez prestávky stará o čo najzdravšie bývanie a počas celého dňa udržiava optimálne vnútorné prostredie. Systém VELUX ACTIVE možno ovládať aj priamo – pomocou aplikácie v smartfóne.

www.velux.sk/active 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.