Cestou k zdravému domovu môže byť aj VELUX ACTIVE

Cestou k zdravému domovu môže byť aj VELUX ACTIVE

Inteligentné technológie prenikajú do nášho každodenného života už niekoľko rokov a čoraz intenzívnejšie. Vďaka nim môžeme automatizovať množstvo viac aj menej obľúbených každodenných činností, ktoré sú spojené s chodom domácnosti. Nie každý vie, že hlavným benefitom inteligentnej domácnosti nie je len zvýšený komfort, ale hlavne možnosť udržať doma zdravé prostredie v čo najväčšej miere. 

Teraz prichádza ďalší level automatizácie, ktorý sa hravo postará o zdravé vnútorné prostredie pre život celej rodiny – VELUX ACTIVE. Ide o cenovo dostupný inteligentný systém ovládania strešných okien, roliet a žalúzií VELUX, ktorý sa riadi podnetmi, ktoré získava zo senzorov. Dokáže sa jednoducho postarať o to, aby sa nám doma príjemne a zdravo bývalo. Neustále monitoruje teplotu, vlhkosť vzduchu aj koncentráciu CO2 a reaguje na aktuálne podmienky. Na to využíva nielen senzory, umiestnené v interiéri, ale aj osobné preferencie majiteľov, každodenné návyky a aj napojenie na sieť NETATMO, ktorá obsahuje detailnú predpoveď počasia. Vďaka týmto informáciám sa VELUX ACTIVE môže rozhodovať presnejšie a efektívnejšie ako človek. Počas 24 hodín sa automaticky a bez prestávky stará o čo najzdravšie bývanie a počas celého dňa udržiava optimálne vnútorné prostredie. Systém VELUX ACTIVE možno ovládať aj priamo – pomocou aplikácie v smartfóne.

www.velux.sk/active 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje