Sálavému a veľkoplošnému elektrickému vykurovaniu sa na Slovensku darí

Sálavému a veľkoplošnému elektrickému vykurovaniu sa na Slovensku darí

Na tlačovej konferencii skupiny Fenix Group, do ktorej patrí aj spoločnosť Fenix Slovensko so sídlom a výrobným závodom v Banskej Bystrici, to predposledný augustový deň uviedla v Prahe ing. Kateřina Jezerská, riaditeľka obchodnej spoločnosti Fenix Trading. O čom sa ešte na tlačovej konferencii hovorilo? Okrem výsledkov predstavila Kateřina Jezerská napríklad zaujímavé zahraničné realizácie z Talianska, Iránu či Poľska.

Predtavené boli aj nové výrobky v sortimente sálavých panelov Ecosun. V ponuke sú tento rok nové keramické sálavé panely Ecosun Natural v dokonalej imitácii prírodného kameňa. Druhou novinkou je rozšírenie ponuky bezrámových sklenených panelov Ecosun GS – inováciou je nová výkonová rada 500 W. Tiež farebná paleta panelov bola z pôvodných farieb – bielej, čiernej a zrkadlovej – rozšírená o štyri nové odtiene: Wine Red, Basalt, Graphite a Platinum Grey.

Po krátkej prestávke dostal slovo ing. Cyril Svozil, ktorý sa podrobne venoval v júli ukončenému dvojročnému testovaniu novej administratívnej budovy Fenix Trading. Vo svojej prezentácii zmienil zaujímavé prekvapenia z priebehu výstavby, skúsenosti z letného aj zimného prevádzky aj z fungovania batériového úložiska, vykurovania alebo chladiaceho systému. Cyril Svozil tiež informoval o nových projektoch a plánoch – spoločný projekt firmy Fenix a ČVUT UCEEB sa napríklad chystá v oblasti rezidenčných domov a okrem týchto partnerov sa do neho zapoja aj ďalšie subjekty – výrobca drevostavieb RD Rýmařov, špecialista na rekuperáciu WAFE, dodávateľ modulárnych akumulačných staníc AERS a špecialista na fotovoltaické elektrárne S-Power.

Viac informácií o elektrických vykurovacích systémoch Fenix nájdete na www.fenix.sk. ​​

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.