Trendy z veľtrhov sprístupňujú budúcnosť

Trendy z veľtrhov sprístupňujú budúcnosť

Prezentovať výrobky na odbornom veľtrhu svetovej úrovne si môžu dovoliť len silní hráči. Na BAU 2015 v Mníchove, najdôležitejšom medzinárodnom stavebnom veľtrhu v európskom regióne, nechýbali značky strešnej krytiny Creaton a Eternit, ako aj vláknocementové fasádne dosky Equitone. Na našom trhu tieto značky zastrešuje a dodáva Spoločnosť EBM Co.

Odborné veľtrhy prvej kategórie, medzi ktoré právoplatne patrí aj BAU, naznačujú, akým smerom sa budú vyvíjať trendy a určujú, ktoré výrobky a značky si zaslúžia pečať inovatívnosti a dôvery odbornej i širokej verejnosti. Ostatný ročník zanechal na návštevníkoch silný dojem. Na ploche takmer 200 tisíc štvorcových metrov vystavovalo až 2160 vystavovateľov, čo je rekordný počet vystavovateľov v celej histórii veľtrhu.

Elegantná keramická krytina Mikado vyniká spotrebou škridly od 11,7 do 12,8 ks/m².

      Elegantná keramická krytina Mikado vyniká spotrebou škridly od 11,7 do 12,8 ks/m².

BAU v znamení noviniek

Značka keramickej strešnej krytiny Creaton  predstavila v Mníchove dve novinky v sortimente škridiel Mikado a Galant. V priebehu roka 2015 sa na náš trh dostane model hladkej keramickej škridly Mikado. Zaujme nielen svojím elegantným vzhľadom, vysokou odolnosťou, ale aj dostupnou cenou. Výhodou, ktorú ocení každý stavebník najmä pri rekonštrukcii, je flexibilita, ktorú prináša dostatočná tolerancia v horných zámkoch, ktorá umožňuje prispôsobiť latovanie dĺžkam krokiev na streche. K dispozícii bude v troch atraktívnych odtieňoch engob – vínovo červenej, bridlicovej a matnej čiernej.

Prezentácia v našom regióne

Spoločnosť EBM Co. predstavila sortiment strešných krytín aj na špecializovaných veľtrhoch v Českej republike. Počas veľtrhu Střechy Praha 2015 prezentovala prostredníctvom svojho obchodného partnera univerzálny model keramickej škridly Terra Optima

Terra Optima v sebe snúbi tradíciu a súčasné trendy. Možno ju klásť už od sklonu strechy 15° pri vodotesnom podstreší.

      Terra Optima v sebe snúbi tradíciu a súčasné trendy. Možno ju klásť už od sklonu strechy 15° pri vodotesnom podstreší.

Odborná i široká verejnosť budú mať koncom februára ďalšiu možnosť osobne sa zoznámiť s modelom Terra Optima, ako aj s ponukou spoločnosti EBM, na odbornom veľtrhu STŘECHY, PLÁŠTĚ, IZOLACE, STAVBA v Ostrave.

www.ebmco.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.