Augustový Urob si sám so špeciálnou 8 stranovou prílohou je v predaji

Urob si sám 8/2020

Slnko, leto, pohoda... a ako mnohí zisťujeme, ide to aj bez mora. Oveľa viac trávime čas spolu s rodinou vo svojich záhradách, pri dobrom jedle uvarenom vonku či pri donekonečna odkladaných rekonštrukciách, do ktorých sa toto leto konečne viacerí pustili.

Urob si sám 8/2020
Urob si sám 8/2020

Nájdete v ňom aj tieto zaujímavé témy

Nadšenci grilovania si určite prídu na svoje. Nielenže máme pre vás kompletný návod so schémami na zhotovenie kozubu s udiarňou a malou pieckou, ale posvietili sme si aj na drevené uhlie na grilovanie a zistili, ktoré je najlepšie. A aby ste si mohli užívať skutočný gastronomický zážitok, poradíme vám, ktoré bylinky vylepšia grilovanému mäsu a zelenine chuť.

Urob si sám 8/2020

Vzhľadom na dlhodobú nepriaznivú klimatickú situáciu by malo byť šetrenie vodou úplnou samozrejmosťou nielen v každej domácnosti, ale aj v záhrade. Ako ale dopestovať kvalitnú úrodu napriek suchu a zároveň šetrne hospodáriť s vodou? Aby sme vám túto neľahkú úlohu pomohli zvládnuť, v najnovšom čísle nájdete praktické tipy, ako čo najefektívnejšie zavlažovať.

Urob si sám 8/2020

Hoci zrážky prichádzajú čoraz zriedkavejšie, ale zato vo veľkej intenzite mali by sme sa ju naučiť správne zachytávať. Predovšetkým tú, ktorá dopadne mimo záhonov a trávnika. V augustovom čísle vám ukážeme niekoľko skvelých riešení. Zabudnite na nevzhľadné sudy a nádoby pod každým odkvapom. Augustový Urob si sám vám ukáže, že takéto nádoby môžu byť okrem funkčnosti pekné a štýlové

Urob si sám 8/2020

augustovom Urob si sám by sme chceli upozorniť na špeciálnu 8-stranovú prílohu, ktorú sme venovali vyvýšeným záhonom. Nájdete v nej sedem skvelých riešení do malých aj veľkých záhrad s kompletnými zoznamom materiálu na ich zhotovenie a schémami.

Urob si sám 8/2020

Leto je pre mnohých z nás príležitosťou na upratovanie pivníc a povál, kde sa často ukrývajú staré kusy nábytku. Skôr ako sa rozhodnete ich vyhodiť, skúste z nich s trochou nápaditosti vytvoriť nové originálne kúsky, ktoré nezoženiete v žiadnom obchode. Inšpirácie nájdete v augustovom Urob si sám.

Urob si sám 8/2020

Chystáte sa zrekonštruovať kúpeľňu? Podľa podrobného fotopostupu vám ukážeme, ako to ide aj bez murovania. Taktiež vám poradíme, aký typ sadrokartónovej dosky si zvoliť.

Urob si sám 8/2020

To a ešte oveľa viac na vás čaká v augustovom čísle mesačníka Urob si sám. Nepremeškajte nové číslo, ktoré je v predaji už od 22. 7.!