Výsledky súťaže o vianočný stromček a lopaty od PreDomyaZahrady.sk

image 30776 25 v1

Ďakujeme všetkým za krásne príspevky do súťaže. Odpovedí prišlo do našej redakcie veľmi veľa, žial vyhrať mohli iba traja z vás. Pozrite sa či ste medzi nimi.

Živý vianočný stromček Normandská jedľa v hodnote 50€ s dopravou získava Zuzana Melicheriková, Považská Bystrica.

Nerozbitnú lopatu Makala získava Alena Nestarcová, Šenkvice.

Najsilnejšiu lopatu Diablo získava Anna Podmanická, Stará Bystrica.

Gratulujeme!

Komentáre

 1. Oľga Budzáková says:

  Od roku 1999 keď mi zomrel manžel sme mali každý rok s mojim synom umelý stromček, až minulého roku sme si kúpili živý a chceli by sme mať živý už každý rok ako za mojej mladosti

 2. Margita Djoubissie says:

  Naše Vianoce si nevieme predstaviť bez veľkého voňavého živého stromčeka. Zdobia ho moje deti s časti urobenými vianočnými ozdobami. Už sa nevedia dočkať.

 3. zuzana gubricová says:

  Ja mám umelý stromček, ale je veľmi krásny, kúpila som ho cca pred 13 rokmi v Metre, ale naozaj je stále krásny ! No , keďže som bola celý život naučená na živý, tak niekedy, keď sa podarí, kúpim živý ! Samozrejme, ten je najkrajší !

 4. Štefan Krahulec says:

  Každý rok jednoznačne živý .

 5. jan smidzar says:

  vzdy mame jedličku alebo sosnu ktore prevonaju cely dom

 6. Bianka Filipova says:

  Nooo odkedy mi manzel doniesol omrznutu, krivu, ukradnutu z lesa /je to uz vela rokov dozadu/ ale predsa vonavu borovicu k tomu este o 2 poobede, 24.12. tak mame umely stromcek, ale stale tuzim po zivom krasnom, vonavom stromceku, len ty moji chlapi mi to nejako nevedia splnit…:-)

 7. My mame umelý ale ked som bol slobodný a býval som s rodičmi bol väčšinou živý a bola to borovica

 8. U nás jednoznačne víťazí Normandská jedľa, lebo môj manžel pracuje v lese ako pilčík a umelý si doma vôbec nevie predstaviť.

 9. Jan Mihaly says:

  Aby som chránil prírodu už 15 rokov mám umelí.

 10. Umely…..ale pre zmenu by som taku normandsku jedlu privitala

 11. Katarína Magátová says:

  Už ako dieťa sme mávali vždy živý vianočný stromček a dodržiavame to aj teraz, jednoducho tá vôňa živého stromčeka je neopísateľná, prevonia celý dom.Väčšinou mávame smrek,ktorý kupujeme na poslednú chvíľu, ale normandská jedľa od vás by bola pekná zmena.

 12. Mávali sme živý, potom asi 3 roky umelý. Asi pred desiatimi rokmi sme vyhrali živý – jedľu a od vtedy vyberá každý rok vianočný stromček – normandskú jedľu, celá rodina.

 13. Miroslav Kočiško says:

  My doma máme už roky umelý stromček, aj minulý rok sme si kúpili nový. Chránime naše lesy. Vôňa ihličia so živého stromčeka je na vianoce neopakovateľná, ale nahrádzame ju škoricou miešanou badyánom, pomarančom a medom, poprípade konárikmi živého ihličia.

 14. Ľubica Pírková says:

  Roky máme doma umelý stromček, ale nič nenahradí vianočné chvíle v kruhu rodiny, ako posedenie pri živom vianočnom stromčeku, jeho vôňa a najbližší ktorých máte radi.

 15. Alena Majerová says:

  Dobrý deň.Ešte nikdy sme nemali umelý stromček aj ked som už bola nalomená kúpiť ho,ale stále mi to nejako nepasuje a tak aj tento rok bude živý.Prajem všetkým krásne zasnežené Vianoce.

 16. Najradsej mam peknu jedlicku ako vianocny stromcek. Pekne si ju vyzdobim zlatocervenou dekoraciou a vianocnymi ozdobami
  Prajem Vam pokojne prezitie vianocnych sviatkov

 17. Dlhé roky sme mávali živý, no predvlani sme si kupili umely – no nebolo to vôbec ono a tak sme si na ostatnu chvilu vypilili nami vypestovaný smrek bzo záhrady, lebo by sme boli mali smutne Vianoce. Takže aj tohoto roku asi siahneme do vlasnej smrekovej „škôlky“ v zahrade a budeme mať Vianoce ako sa patri.
  Vôňu stromčeka skrátka ničím nenahradíš…….

 18. Robert Košec says:

  Tento rok sme si kúpili umelý stromček, aj sme ho už pekne vyzdobili. Ja som s ním aj spokojný, ale mojej manželka potrebuje cítiť vôňu ihličia. Takže by sme u nás doma normandskú jedľu uvítali.

 19. Vždy máme normandskú jedľu aj ked nie je lacná.Vianoce su len raz do roka.

 20. Vôňa ihličia, perníkov a krásne koledy patria k Vianociam. Živý stromček patrí k tradíciám, ktoré sa spájajú s detstvom a spomienkami. Chcem, aby aj moje deti zažili tradičné slovenské Vianoce, preto uvítam normandskú jedľu.

 21. František says:

  Poteší aj živý, aj umelý, len nech sú pokojné Vianoce.

 22. Vernika Jacková says:

  Máme niekoľko umelých stromčekov, prakticky v každej izbe, ale určite tá vôňa vianočného stromčeka je nazameniteľná. Určite si tohto roku kúpim živý (ak nevyhrám). Krásne sviatky.

 23. kvetoslava čurošova says:

  živy,ta vôna je užasna a ešte ked su moji blizski zdravi a štastni

 24. Maja Sluśtíková says:

  Zatiaľ som nevidela umelý stromček ktorý by sa mi tak páčil, že by som sa ho rozhodla kúpiť. Zvykneme mať na Vianoce živý stromček. Niekedy v črepníku, niekedy rezaný…príde na to, aký práve zoženieme :)…Každý rok dúfam že to bude jedlička. Nie vždy to vyjde, ale to nie je podstatné, hlavné je že je vianočná nálada…teším sa ako ho ozdobíme medovníčkami :).

 25. Beňušková Alžbeta says:

  Vianočný strom, je krásny strom. V kúte stojí krásna dáma, sviečkami je obsypaná. Zelené šaty má, pekne rovno stojí a celý dom od nej voní.
  Toto môžem povedať už tretí rok, vďaka mojej milovanej dcére. Každému Normandskú jedľu odporúčam. Jej vôňa a krása stojí za to!!! S ňou sú to ozajstné vianočné sviatky.

 26. Miriam Madarova says:

  Tento rok chystame na Vianoce borovicu zdobenu cerveno-striebornymi dekoraciami.

 27. Helena Madarová says:

  vianočný stromček ešte musíme kúpiť, potešila by výhra Normandskej jedle

 28. budeme mať živý stromčeki, len ho treba kúpiť

 29. Ing. Eva Ondočková says:

  Jedine živý stromček a chceli by sme ho vyhrať od vás, lebo si pamätám, keď som bola malá tak som potiahla za salónku a spadol na mňa celý, patrilo by sa vynahradiť to celej rodinke tú krásnu atmosféru živým stromčekom <3

  Normándska jedľa v kúte stála,
  a celá rodina sa na ňu pozerala.
  Ligot sviečok v detských očiach žiari,
  už sú Vianoce v kalendári.
  Čo iné si môžeš zase priať?
  Len nech mier a pokoj zavládne svetom.
  Všetci sa chceme pri krbe hriať,
  dotknúť sa sŕdc božím svetlom.
  Jedlička žiarivá ako pochodeň,
  veselo vítame novoročný deň.

 30. Amália Berežňáková says:

  Chrániac prírodu máme umelý stromček. V záhradke nám rastú pekné jedle, ale je nám ľúto ich vyrezať. Sú už pomerne vysoké, preto iba ich spodné konáre nám vo váze dávajú vôňu, doplňajú vianočnú atmosféru.

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.