Výhercovia vianočnej súťaže sú už známi!

poslite nam tip na vianocny darcek a vyhrajte

Ďakujeme za všetky neobyčajné tipy na vianočné darčeky pre mužov, ktoré ste nám poslali do redakcie. Päť najzaujímavejších tipov sme odmenili.

Výhercovia knihy z vydavateľstava JAGA Ako postaviť dom za 70 000 € sú:

Ivana Petrufová, Prešov
Katarína Hugyárová, Trenčianska Turná
Marianna Fabušová, Dechtice
Zdenko Knižka, Kežmarok
Jaroslava Rudincová, Nitra

Srdečne blahoželáme!

———————————————————–

Pošlite nám váš tip na najneobyčajnejší darček pre MUŽA prostrednítvom e-mailu: sutaz@jaga.sk najneskôr do 4. novembra 2013, heslo/predmet: Vianoce.

Päť najzaujímavejších a najneobyčajnejších tipov na darček odmeníme peknou knihou z nášho vydavateľstva JAGA Ako postaviť dom za 70 000 €.
 

 

Posielajte nám linky a tipy, fotografie, zaujímavé tipy na darčeky, ktoré by sa páčili vášmu manželovi, tatkovi, deduškovi, priateľovi, kamošovi, bratovi, synovi či synčekovi alebo vnúčikovi. Darčeky nemusia byť len pre domácich majstrov, ale akékoľvek.

 

Nezabudnite uviesť aj svoje meno a poštovú adresu.

Tipy na darčeky môžu zasielať dámy aj páni. Ženy ako dobré nápady ženám, čo kupujú darčeky. Muži môžu v súťaži vyjadriť, aké darčeky by možno sami chceli dostať. Alebo aj naopak. Prosto, pošlite váš tip a vyhrajte knihu.

 

Komentáre

  1. Lubica Belobradova says:

    moj manzel by mal radost z noveho auta pretoze to co mame sa uz moc casto kazi,ale to je len sen a hudba buducnosti lebo sme obaja na invalidke .Ale co nie je moze byt, treba dufat.Druhy tip kozub,a treti zimna zahrada,dalsi vianoce stravene v Tatrach.A pre mn

  2. Lubica Belobradova says:

    Tip na darcek pre mna bicykel,a taky najkrajsi darcek{ pracovna zmluva }nemam pracu a potesi aj len kvet fikus alebo kalendar nasej rodiny,nova moderna kuchyna,pre: syna nova postel ,matrac alebo zaves do detskej motiv auta ale take ako uz pre 15 rocneho.Adresa Slatinska 1602 Belusa 018 61 prepacte mam anglicku klavesnicu nemam tu dlzne a mekcene

  3. Tomáš Puškár says:

    Tak najneobyčajneší darček by mohlo byt auto… pretože taký darček dostane málokto..len minimun ludí :-)..

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.