Vianočná súťaž s receptami o 3 x mikrosystém LG FX-166

vianocna sutaz s receptami o 3 x mikrosystem lg fx 166

Vianoce sú predo dvermi a mnoho z vás už pomaly chystá vianočné dobroty na štedrovečerný stôl. Ak patríte medzi tých, ktorí sa radi o svoje kulinárske umenie podelia aj s ostatnými, neváhajte, a do 21.12.2011 nám pošlite tip na niektorý zo svojich obľúbených vianočných receptov. Sladké, slané, no čokoľvek pre potešenie mlsných jazýčkov vašej rodiny. V hre sú parádne mikrosystémy od LG!

Recept na vianočnú dobrotu spolu aj s jej fotografiou a vašim kontaktom nám posielajte na súťažný mail sutaz@urobsisam.sk. Recept bez fotografie nebude zaradený do súťaže. Z obdržaných receptov vyžrebujeme tri, ktoré od nás dostanú úžasný vianočný darček – mikrosystém LG FX-166. Čím viac receptov s fotografiami pošlete, tým väčšiu šancu máte vyhrať. Po skončení súťaže uverejníme najlepšie príspevky na webe www.urobsisam.sk.

Podrobné podmienky súťaže.

A o čo to teda hráme?

Moderný LG mikrosystém s Blu-Ray (LG FX-166)

Kvalitný mikrosystém LG FX-166 s Blu-ray prehrávačom uspokojí aj veľmi náročného poslucháča a tiež ho možno použiť aj ako domáce kino vďaka svojim kvalitným reproduktorom, vrátane podpory 3D Blu-ray. Mikrosystém LG FX-166 tvorí dizajnový hliníkový dotykový panel, postranný integrovaný subwoofer. Dostupný Internet cez NetCast, DLNA, prehrávanie externých pevných diskov, vertikálne vkladanie diskov, priame nahrávanie MP3 na USB, prehráva DivX HD…
–>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.