vianocna sutaz s receptami o 3 x mikrosystem lg fx 166
Galéria (3)

Vianočná súťaž s receptami o 3 x mikrosystém LG FX-166

Vianoce sú predo dvermi a mnoho z vás už pomaly chystá vianočné dobroty na štedrovečerný stôl. Ak patríte medzi tých, ktorí sa radi o svoje kulinárske umenie podelia aj s ostatnými, neváhajte, a do 21.12.2011 nám pošlite tip na niektorý zo svojich obľúbených vianočných receptov. Sladké, slané, no čokoľvek pre potešenie mlsných jazýčkov vašej rodiny. V hre sú parádne mikrosystémy od LG!

Galéria

mikrosystem, LG, FX, 166
Recept na vianočnú dobrotu spolu aj s jej fotografiou a vašim kontaktom nám posielajte na súťažný mail sutaz@urobsisam.sk. Recept bez fotografie nebude zaradený do súťaže. Z obdržaných receptov vyžrebujeme tri, ktoré od nás dostanú úžasný vianočný darček – mikrosystém LG FX-166. Čím viac receptov s fotografiami pošlete, tým väčšiu šancu máte vyhrať. Po skončení súťaže uverejníme najlepšie príspevky na webe www.urobsisam.sk.

Podrobné podmienky súťaže.

A o čo to teda hráme?

Moderný LG mikrosystém s Blu-Ray (LG FX-166)

Kvalitný mikrosystém LG FX-166 s Blu-ray prehrávačom uspokojí aj veľmi náročného poslucháča a tiež ho možno použiť aj ako domáce kino vďaka svojim kvalitným reproduktorom, vrátane podpory 3D Blu-ray. Mikrosystém LG FX-166 tvorí dizajnový hliníkový dotykový panel, postranný integrovaný subwoofer. Dostupný Internet cez NetCast, DLNA, prehrávanie externých pevných diskov, vertikálne vkladanie diskov, priame nahrávanie MP3 na USB, prehráva DivX HD…
–>

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje