Vyrobte si tablet „vlastnými rukami“

Vyrobte si tablet „vlastnými rukami“

Denne sa zbavujeme nepotrebného materiálu, poškodeného nábytku alebo nefunkčných vecí z domácnosti. Pritom je len otázkou kreativity a 15 minút, aby sme im vdýchli nový život. Zo starých kartónov luster, z použitých pneumatík štýlová taburetka, z pokazenej stolnej lampy kvetináč. To všetko rýchlo a jednoducho a vlastnými rukami!

Domáceho majstra si asi všetci predstavujeme ako muža v montérkach so silnými rukami v pracovných rukaviciach. Majstrovanie si predstavujeme ako náročnú činnosť určenú len skúseným a manuálne zručným. My si myslíme, že domáce majstrovanie nie je zložité. Naopak, je to jednoduchá a zábavná činnosť určená pre všetkých.

Na našej facebookovej stránke Vlastnými rukami hovoríme o domácom majstrovaní a takisto sa radi necháme inšpirovať vami. Stránka, ktorá vznikla s podporou spoločnosti Henkel je určená pre všetkých, ktorí radi aktívne oddychujú pri skrášľovaní svojho domova, chaty alebo záhrady. Vôbec nevadí, ak neviete aký je rozdiel medzi príklepovou vŕtačkou a skrutkovačom. Nemusíte mať ani drahé pracovné nástroje.
Postupy a tipy na našej stránke zvládnete rýchlo a hravo. Stačí chuť tvoriť a skúsiť to s nami. Odmenou vám budú originálne a štýlové doplnky, na ktoré môžete byť právom hrdí.
Pre všetkých, ktorí majú vzťah k domácemu majstrovaniu, alebo si ho postupne vytvárajú sme pripravili súťaž o tablet.

Hraj o tablet „vlastnými rukami“!

Zapojte sa do našej čitateľskej súťaže o najkreatívnejší domáci nápad a hrajte o tablet Sencor Element 9.7 a pomocníkov do domácnosti od spoločnosti Henkel. Desiati z vás sa môžu tešiť na hodnotné produktové ceny a celoročné predplatné časopisu Urob si sám. Vytvorte pomocou akéhokoľvek produktu od firmy Henkel zo starých vecí nové, zdokumentujte to aspoň tromi fotografiami a  opíšte postup prípravy. Vyhráva najkreatívnejší nápad a najlepšie zvládnutý postup jeho výroby. Inšpiráciu môžete načerpať na našej facebookovej stránke Vlastnými rukami.

Vaše postupy posielajte do 2. septembra  2013 prostredníctvom e-mailu na adresu sutaz@jaga.sk, predmet: Vlastnými rukami. Alebo poštou na adresu Jaga group, s.r.o., časopis Urob si sám, Lamačská cesta 45, 841 03 Bratislava. Pri zasielaní nezabudnite uviesť svoje kontaktné údaje.

Viac informácii o podmienkach súťaže nájdete na Urob si sám

Pripojte sa k nám aj na www.facebook.com/VlastnymiRukami

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje