Pokračovanie súťaže Moja vysnívaná kuchyňa s Wüstenrot stavebná sporiteľňa a Decodom

image 40394 25 v1

Máte chuť niečo zmeniť? Vymeňte svoju starú kuchyňu za novú kuchynskú zostavu od spoločnosti Decodom.

Stačí, ak nám pošlete fotografiu vašej súčasnej kuchyne, a v novembrovom čísle zverejníme výhercu, ktorý získa poukaz na nákup novej kuchyne v hodnote 600 €.

Ďalší traja súťažiaci získajú predplatné časopisu Tvorivé bývanie.

Fotografie nám posielajte do 20. 8. 2017 na e-mailovú adresu sutaz@jaga.sk, heslo: Moja kuchyňa, nezabudnite pripojiť svoje kontaktné údaje.

Súťaž s časopisom Urob si sám pripravili spoločnosti Decodom a Wüstenrot stavebná sporiteľňa.
Podmienky súťaže

Použité fotografie sú ilustračné, ceny zodpovedajú malopredajným cenám v obchodoch.

Doprajte nový začiatok aj svojmu bývaniu

Renovujte, prestavujte, modernizujte, jednoducho bývajte podľa svojich predstáv a v duchu modernej doby, ktorá prináša do bytov a domov viaceré vymoženosti. Financie nie sú problém…

Rekonštrukcia, prestavba či iná úprava bytu alebo domu dokáže zvýšiť komfort bývania, jeho estetickú i úžitkovú hodnotu, ale aj znížiť spotrebu energií. Stačí nápad, projekt a potrebné financie. Tie už nie sú problém. Ak vaše nasporené prostriedky nepokryjú predpokladané náklady, dostupné sú rôzne úverové možnosti. Doba je rýchla, a tak mnohí uprednostňujú aj rýchle úverové riešenia, teda získanie financií bez predošlého sporenia, najlepšie hneď. Ponuka Wüstenrot stavebnej sporiteľne je v tomto smere viac ako uspokojujúca, či už potrebujete hlavný úverový zdroj na kompletnú prestavbu či renováciu nehnuteľnosti, alebo „len“ doplnkové financovanie (aj k úveru z inej banky). Voľba vhodného úverového produktu závisí od viacerých faktorov, napríklad od výšky požadovanej sumy, preferovanej formy zabezpečenia (nehnuteľnosťou či radšej ručiteľom alebo vinkuláciou životného poistenia, resp. dohodou o zrážkach zo mzdy) a v neposlednom rade aj od výšky mesačnej splátky (akceptovateľnej pri vašom rodinnom rozpočte). Všeobecne platí, že rekonštrukčné zásahy s vyššími nákladmi je lepšie realizovať pomocou úveru zaručeného nehnuteľnosťou (je dostupný s najnižším úrokom, a to až do 200 000 €).

Ak vám na realizáciu bytových úprav, modernizácie či opráv domu postačí suma do 35 000 €, získate ju aj s inou formou zaručenia. Výška úrokovej sadzby závisí od produktu – vybraného podľa vašich osobných preferencií. Úver má široké využitie, od výmeny okien, dverí, podlahoviny cez úpravu dispozičného riešenia (napríklad prepojením kuchyne s obývacou izbou, vrátane výmeny kuchynskej linky) až po zobytnenie podkrovných priestorov a s tým spojené práce (obnova vodo-, elektro-, plynoinštalácií, inštalácia nového vykurovania, prieduchov či kozuba), ako aj rôzne izolácie (tepelná, zvuková, hydroizolácia). Financie je možné použiť aj na špeciálne účely, ako sú alternatívne zdroje energie potrebnej na bývanie (slnečné kolektory, zariadenia spaľujúce biomasu, tepelné čerpadlá), ale napríklad aj na budovanie oplotenia, chodníkov a predzáhrad rodinných domov či terás, ktoré sú v tomto období veľmi populárne. Detaily o možnostiach financovania konkrétneho zámeru získate v spoločnosti Wüstenrot, prípadne na inom dohodnutom mieste stretnutia.

*6060 (0850 60 60 60),

www.wuestenrot.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.