Majster roka 2021 – Tip čitateľov: Hlasujte za súťažné projekty a vyhrajte!

Majster roka 2021 - Tip čitateľov

V prvom polroku prebiehala na našom webe súťaž Majster roka 2021, v rámci ktorej sme od vás obdržali množstvo projektov. Tie najlepšie sme uverejnili na webe a vyhlásili sme absolútneho víťaza súťaže. Teraz nastal čas na druhé kolo súťaže, kde dostanete priestor vy, aby ste z každej súťažnej kategórie mohli vybrať jeden najlepší projekt.

Odmenou za hlasovanie vám bude zaradenie do žrebovania o pekné a hodnotné ceny. Hlasovať môžete od 30. 9. 2021 do 1. 11. 2021. Po skončení súťaže vyžrebujeme zo všetkých hlasujúcich jedného, ktorý získa hlavnú cenu, a ďalších siedmich, ktorých odmeníme ročnými predplatnými časopisov z vydavateľstiev Jaga a Sportmedia. Ďalšiu hlavnú cenu získa autor projektu, ktorý od vás dostane najväčší počet hlasov.

Čo môžete vyhrať

Kotlíková liatinová súprava 15 L Thorma
Dve kotlíkové liatinové súpravy 15 L Thorma. Jednu kotlinu získa vyžrebovaný hlasujúci a druhú najlepší projekt určený hlasovaním. | Zdroj: Thorma
časopisy z vydavateľstva Jaga, Sportmedia Hobbymedia
Sedem hlasujúcich získa jedno z ročných predplatných časopisov z vydavateľstiev Jaga, Sportmedia a Hobbymedia 

Podmienky súťaže

Komentáre

 1. Marta Hudymacova says:

  Hlasujem za záhradu č.3 Majster roka 2022

 2. Anna Futejova says:

  Hlasujem za záhradu číslo 3

 3. AnnaFutejova says:

  Hlasujem za záhradu v 3

 4. Helena Štrausova says:

  Hlasujem za záhradu č. 3

 5. Anna Gvuščova says:

  Hlasujem za zahradu č 3

 6. Ľubica Eibova says:

  Hlasujem za záhradu v 3

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.