Majster roka 2023
Zdroj: shutterstock.com

Hľadáme Majstra roka 2023: Pošlite nám svoj projekt a vyhrajte farby na celý dom!

Aj tento rok sme pre vás pripravili obľúbenú súťaž o majstra, ktorý predstaví najlepší svojpomocne vyrobený projekt. Víťazom je ale v skutočnosti každý, kto si nájde medzi súťažnými projektami inšpiráciu, preto neváhajte a pochváľte sa navzájom! Možno sa niekto inšpiruje práve vaším projektom a ako bonus možno vyhráte aj farby na celý dom.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Pošlite nám svoj vlastný domáci projekt na ľubovoľnú tému s minimálne troma fotografiami a krátkym opisom výroby na sutaz@jaga.sk do 1.7.2022. Nezabudnite pripojiť svoje kontaktné údaje. Autor víťazného projektu, ktorý spomedzi všetkých vyberie redakcia, získa titul Majster roka 2023 a výhru – farby od spoločnosti Chemolak, a. s., v hodnote 300 € podľa vlastného výberu.

Majstra roka 2023 spolu s víťazným projektom uverejníme v časopise Urob si sám číslo 9/2023, ktorý vychádza 18.8.2023 a na našom webe.

Podmienky súťaže

Zaslaním fotografií a textu do súťaže súťažiaci postupuje autorské práva na zaslané fotografie a text
spoločnostiam JAGA GROUP, s. r. o., (vydavateľ časopisu Urob si sám) a Chemolak, a. s., a súhlasí so zverejnením fotografií a textu v médiách a na sociálnych sieťach.

 

CHEMOLAK LOGO 140

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje