Hľadáme Majstra roka 2023: Pošlite nám svoj projekt a vyhrajte farby na celý dom!

Majster roka 2023
Zdroj: shutterstock.com

Aj tento rok sme pre vás pripravili obľúbenú súťaž o majstra, ktorý predstaví najlepší svojpomocne vyrobený projekt. Víťazom je ale v skutočnosti každý, kto si nájde medzi súťažnými projektami inšpiráciu, preto neváhajte a pochváľte sa navzájom! Možno sa niekto inšpiruje práve vaším projektom a ako bonus možno vyhráte aj farby na celý dom.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Pošlite nám svoj vlastný domáci projekt na ľubovoľnú tému s minimálne troma fotografiami a krátkym opisom výroby na sutaz@jaga.sk do 1.6.2022. Nezabudnite pripojiť svoje kontaktné údaje. Autor víťazného projektu, ktorý spomedzi všetkých vyberie redakcia, získa titul Majster roka 2023 a výhru – farby od spoločnosti Chemolak, a. s., v hodnote 300 € podľa vlastného výberu.

Majstra roka 2023 spolu s víťazným projektom uverejníme v časopise Urob si sám číslo 8/2023, ktorý vychádza 20.7.2023 a na našom webe.

Podmienky súťaže

Zaslaním fotografií a textu do súťaže súťažiaci postupuje autorské práva na zaslané fotografie a text
spoločnostiam JAGA GROUP, s. r. o., (vydavateľ časopisu Urob si sám) a Chemolak, a. s., a súhlasí so zverejnením fotografií a textu v médiách a na sociálnych sieťach.

 

CHEMOLAK LOGO 140

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.

Ak už registráciu máte, prihláste sa.