tepelné čerpadlo
Zdroj: Vaillant

Stavte na komfort, ktorý je udržateľný

Ohľaduplné k životnému prostrediu a namontované za jediný deň. Tým sa môže pochváliť inovované monoblokové tepelné čerpadlo aroTHERM plus vzduch/voda. Hravo zabezpečí komfortné chladenie, vykurovanie aj prípravu teplej vody. A to v novostavbe i staršom rodinnom dome, s podlahovým vykurovaním i s radiátormi.

Zariadenie aroTHERM plus je naplnené prírodným chladivom R290, ktoré mu umožňuje podať nadpriemerný výkon (výstupná teplota až 75 °C) a zároveň znižuje uhlíkovú stopu. Systém sa skladá sa z dvoch častí, tepelného čerpadla (vonkajšej jednotky) nainštalovanej vonku v záhrade a interiérovej (vnútornej) jednotky uniTOWER plus so zabudovaným 185 l zásobníkom teplej vody. Inštalácia prebieha rýchlo, bez zásadných stavebných úprav. Vďaka systémovému regulátoru, internetovému modulu a aplikácii v smartfóne môžete mať aroTHERM plus dokonale pod kontrolou. Patrí k najtichším tepelným čerpadlám na trhu, je preto vhodné aj do hustej zástavby. Systém môžete doplniť aj o solárny ohrev.

tepelné čerpadlo
Zdroj: Vaillant
tepelné čerpadlo
Zdroj: Vaillant

www.vaillant.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje