Jedno zariadenie – pre vetranie, chladenie, teplo a teplú vodu

Zdroj: Vaillant

Ak sa obzeráte po najmodernejšom riešení pre teplo, teplú vodu, chladenie a riadené vetranie – zbystrite pozornosť. Po novom vám pre rodinný dom postačí namiesto troch zariadení už len jedno jediné, ktoré využíva zelenú energiu pochádzajúcu zo vzduchu. A dokonca s jednoduchou inštaláciou.

Novinkou na trhu je Vaillant recoCOMPACT exclusive. Ide o vnútorné tepelné čerpadlo typu vzduch/voda, zásobník teplej vody a centrálnu vetraciu jednotku s rekuperáciou tepla. V domácnosti dokáže zabezpečiť komfortné vykurovanie (A++), chladenie, prípravu teplej vody aj čerstvý vzduch. Patrí k jedným z najtichších vnútorných tepelných čerpadiel na trhu. Jeho veľkosť je porovnateľná s veľkosťou šatníkovej skrine. Vďaka vysokej účinnosti a hermeticky uzavretému chladivovému okruhu má nízke prevádzkové náklady. Inštaluje sa výlučne do vnútra, s prieduchmi cez obvodovú stenu rodinného domu. Nemá vonkajšiu jednotku, čím sa ešte viac zjednodušil celý proces montáže.

Zdroj: Vaillant

www.vaillant.sk

www.kvalitne-tepelne-cerpadla.sk

Komentáre

Pridať komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.