Sledujte nový kanál s praktickými návodmi

Mapei rozširuje svoje pôsobenie na sociálnych sieťach. Staňte sa odberateľom videí na novom YouTube kanáli. Naučíte sa, ako správne používať výrobky stavebnej chémie v praxi.

Vďaka výrobkom a technológiám Mapei vzniklo veľké množstvo ikonických stavieb. Na kanáli Mapei Slovensko nájdete tie najzaujímavejšie novinky zo sveta stavebnej chémie, predovšetkým krátke inštruktážne videá o spôsobe používania produktov Mapei. Dozviete sa množstvo užitočných informácií o výrobkoch, ako aj správny spôsob ich aplikácie.

Inštruktážne videá

Na kanáli Mapei nájdete zaujímavý video obsah a základné pracovné postupy. Cieľom YouTube kanálu Mapei Slovensko je najmä vzdelávať. Pozrite si, ako správne realizovať kladenie drevenej podlahy, kladenie vinylových dielcov v kúpeľni, lepenie podlahovej krytiny, inštaláciu obkladu a dlažby v kúpeľni, inštaláciu dlažby na balkónoch a terasách a ďalšie.

Jednotlivé videá krok za krokom ukazujú, aké výrobky treba pri jednotlivých riešeniach použiť, ako s nimi pracovať a na čo pri ich aplikácii nezabudnúť. V popise pod videom nájdete aj užitočné informácie o technických údajoch produktov či o ich spotrebe. Staňte sa pravidelnými odberateľmi YouTube kanálu Mapei Slovensko a neuniknú vám žiadne novinky. Databáza videí sa bude postupne rozširovať.