Katalóg Rodinné domy jeseň/zima 2014 v predaji

image 23861 25 v1

V publikácii je prezentovaných 166 riešení rodinných domov z produkcie 32 rozličných slovenských architektonických ateliérov.

Publikované projekty sa vyznačujú štýlovou rôznorodosťou a čitateľ ma tak možnosť vybrať si dom, ktorý najviac vyhovuje jeho predstavám. Projekty sú rozdelené do troch kategórií: Economy, Classic a Extra. Súčasťou knihy je aj cenník a kontakty na autorov projektov.

Každý projekt je prehľadne spracovaný na jednej strane. Okrem obrazového materiálu obsahuje aj informácie o počte obytných miestností, výmerách, orientácii na svetové strany i predpokladanej spotrebe energií.
 
Ku každému projektu je uvedená orientačná cena realizácie i cena za samotný projekt. A ak by ste predsa uvažovali o zmenách, úpravách alebo o individuálnom projekte – nie je problém. Na každej strane sú uvedené kontaktné údaje na firmy, ktoré vám podajú bližšie informácie o možnosti prispôsobiť projekt vašim predstavám.

Projekty rodinných domov:

■ kategória ECONOMY (21 projektov × 2)
■ kategória CLASSIC (43 projektov × 2)
■ kategória EXTRA (19 projektov × 2)

■ Cenník a kontaktné adresy projektantov

Inšpiratívne články

■ Funkčný elegán
■ Dom preverený časom
■ Priznať farbu
■ Vetranie do rodinného domu
■ Zaslúžený oddych

Ukážka z publikácie:

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.