Sila aromaterapie spríjemní vašu domácnosť

Sila aromaterapie spríjemní vašu domácnosť

Ceresit pomáha vytvoriť v domácnosti dokonalú pohodu už vyše desať rokov. Systém pohlcovania prostredníctvom pohlcovača Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360° a tabliet je najúčinnejším riešením v boji s vlhkosťou v domácnosti.

Teraz však Ceresit prichádza s veľmi zaujímavou novinkou. Aromatizované náhradné tablety s vôňou aromaterapie s prídavkom esenciálnych olejov sú prvé na trhu a pôsobia na vaše zdravie veľmi priaznivo. Je na čase vytvoriť si doma jedinečnú atmosféru prostredníctvom výhod aromaterapie.

Tento druh terapie pôsobí na ľudskú náladu a zdravie a bežne sa využíva na dosiahnutie duševnej rovnováhy a zlepšenie nálady. Esenciálne oleje, ktoré sú cennou zložkou našej novej rady náhradných tabliet do pohlcovačov vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360° prispievajú k prirodzenejšiemu vnímaniu vône a prinášajú stopu jedinečnosti a výnimočnosti. Preto AERO 360°prináša nové tablety s vôňou energického ovocia a relaxačnej levandule. S rastúcim stresom v každodennom živote rastie potreba mať čas na relaxovanie a taktiež potreba vyhľadávania nových zdrojov prírodnej energie. Relaxačná levanduľa prináša našim spotrebiteľom priestor na relax a vnímanie vône, ktorá ukľudňuje telo aj myseľ. Naopak svieža vôňa energického ovocia povzbudí telo a evokuje leto a sviežosť v našich mysliach.

Nové aromaterapia vône sú taktiež v absorpčných vrecúškach, ktoré sú vhodnejšie do malých priestorov, šatníkov, športových tašiek, botníkov alebo do kufrov áut. Okrem dvoch spomínaných vôní môžete vyskúšať vanilkové absorpčné vrecúška, ktoré pôsobia ukludňujúco a vytvárajú pocit pohodlia v domove.

Pre Váš zdravší domov.

Pre viac informácií navštívte stránku: www.stopvlhkosti.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.