samonivelizačná malta Novoplan Maxi
Zdroj: Mapei

Šikovná vyrovnávacia stierka pre podlahové vykurovanie

Ponáhľate sa s prácami v interiéri? Pomoc pri realizácii podlahového vykurovania ponúka rýchlotvrdnúca, samonivelizačná malta Novoplan Maxi. Podlahovú krytinu možno na vytvrdnutý podklad lepiť už po 12 hodinách.

Špeciálna receptúra stierky Novoplan Maxi zásadne urýchľuje stavebné práce. Vysoko tekutá konzistencia malty zjednodušuje prácu na veľkých plochách.

samonivelizačná malta Novoplan Maxi
Samonivelizačná malta Novoplan Maxi | Zdroj: Mapei

Určená je na zhotovenie kompaktných systémov podlahového vykurovania v interiéri v hrúbke vrstvy od 3 do 40 mm. Aplikovať ju možno strojovo alebo ručne za pomoci bežných nástrojov.

Plocha je pochôdzna už po 3 hodinách. Lepenie dlažby z keramiky, prírodného kameňa alebo laminátových podláh je možné už po 12 hodinách. Spustenie systému podlahového vykurovania do prevádzky sa predpokladá už po 4 dňoch.

Po vytvrdnutí sa Novoplan Maxi vyznačuje vysokou pevnosťou v tlaku, pevnosťou v ťahu pri ohybe a odolnosťou proti obrusovaniu.

Vďaka vysokému súčiniteľu tepelnej vodivosti (1,727 W/mK) sú vykurované podlahy vyhotovené s použitím Novoplan Maxi charakteristické vysokou tepelnou účinnosťou a nízkou zotrvačnosťou.

Výrobok svojim nízkym obsahom emisií organických prchavých látok prispieva aj k zdravému bývaniu.

www.mapei.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje