image 41712 25 v1
Galéria (4)

Šetrite miesto nástenným držiakom na hadice

Miesta nikdy nie je dosť. A najmä ak ide o záhradu či pracovnú dielňu. Prerástol vám neporiadok cez hlavu? Pomôžte si praktickými pomocníkmi, ktorí nielen ušetria priestor, ale vytvoria dokonalé podmienky na uskladnenie náradia a jeho ochranu.

Galéria

Držiakom na hadice - 5566075_01_4c_DE
Držiakom na hadice - 5566075_02_4c_DE
Držiakom na hadice - 5566075_04_4c_DE

Nástenný držiak na hadice for_q, ktorý kúpite v projektových marketoch Hornbach, je šikovný pomocník, vďaka ktorému už nebudete plytvať cenným priestorom v garáži či v záhrade. Hadicu ochráni pred poškodením pri záhradných prácach či domácimi maznáčikmi. Určite oceníte jeho hlavnú výhodu, ktorou je funkcia automatického navíjania. Tá vám ušetrí drahocenný čas a po polievaní záhrady sa už nebudete musieť trápiť s ručným navíjaním hadice. Schránka nástenného držiaka poskytuje priestor na hadicu dlhú 25m, ktorá je súčasťou balenia spolu s pripojovacími kusmi, prípojkou na vodovodný kohútik, spojkami a pištoľou.

Vďaka zabudovanému upevneniu môžete držiak rýchlo a jednoducho umiestniť na stenu, a tak ušetríte priestor v záhrade či v garáži. Hmotnosť držiaka spolu s hadicou je necelých 12 kg.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje