Šetrite miesto nástenným držiakom na hadice

image 41712 25 v1

Miesta nikdy nie je dosť. A najmä ak ide o záhradu či pracovnú dielňu. Prerástol vám neporiadok cez hlavu? Pomôžte si praktickými pomocníkmi, ktorí nielen ušetria priestor, ale vytvoria dokonalé podmienky na uskladnenie náradia a jeho ochranu.

Nástenný držiak na hadice for_q, ktorý kúpite v projektových marketoch Hornbach, je šikovný pomocník, vďaka ktorému už nebudete plytvať cenným priestorom v garáži či v záhrade. Hadicu ochráni pred poškodením pri záhradných prácach či domácimi maznáčikmi. Určite oceníte jeho hlavnú výhodu, ktorou je funkcia automatického navíjania. Tá vám ušetrí drahocenný čas a po polievaní záhrady sa už nebudete musieť trápiť s ručným navíjaním hadice. Schránka nástenného držiaka poskytuje priestor na hadicu dlhú 25m, ktorá je súčasťou balenia spolu s pripojovacími kusmi, prípojkou na vodovodný kohútik, spojkami a pištoľou.

Vďaka zabudovanému upevneniu môžete držiak rýchlo a jednoducho umiestniť na stenu, a tak ušetríte priestor v záhrade či v garáži. Hmotnosť držiaka spolu s hadicou je necelých 12 kg.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.