Prvý februárový týždeň spustil Ceresit dve predajné akcie

Prvý februárový týždeň spustil Ceresit dve predajné akcie

Spoločnosť Henkel Slovensko, spol. s r.o. pripravila pre odberateľov stavebnej chémie Ceresit na začiatok februára hneď dve príjemné prekvapenia. V rámci nových predajných akcií je možné získať nielen polokošeľu, ale aj vstupenky na MS v ľadovom hokeji 2015 v Českej republike.

V pondelok 2. februára odštartovala predajná akcia, v rámci ktorej je pri kúpe dvoch trubičkových alebo pištoľových PU pien Ceresit White Teq možné získať zdarma polokošeľu. Ale na váhanie moc času nie je – akcia trvá len do vyčerpania zásob polokošieľ s logom tejto novinky medzi PU penami. Nová pena Ceresit White Teq vlani otvorila novú stránku v ére PU pien: s novou technológiou dostávajú zákazníci úsporu nákladov na vykurovanie, protihlukový a užívateľský komfort a vyššiu ochranu proti UV žiareniu.

Hokejové majstrovstvá sveta, ktoré aj tento rok Ceresit sponzoruje, sa zákazníkom vybavia pri nákupe lepiacich mált Ceresit CM 12 PLUS a CM 16. Predajná akcia s týmito maltami, vďaka ktorej sa môžete dostať – pri odbere troch paliet – automaticky k hokejovému dresu Slovenska, prebieha od 4. februára do 15. apríla alebo do vydodania zásob.

To ale nie je všetko – po skončení súťaže získa 20 odberateľov lístok na zápas základnej skupiny MS v ľadovom hokeji 2015. 10 odberateľov, ktorí počas súťaže odoberú najviac pol kamiónových objednávok produktov CM 12 PLUS a CM 16, získa lístok automaticky. Každý ďalší odberateľ, ktorý odoberie počas trvania súťaže minimálne jednu pol kamiónovú objednávku, bude automaticky zaradený do zlosovania o ďalších 10 lístkov na zápas. Kľúč k vstupenkám je pritom jednoduchý: čím väčší počet pol kamiónových objednávok, tým väčšia šanca získať lístok v zlosovaní.

Podrobnosti o oboch akciách vrátane pravidiel nájdete na stránkach www.ceresit.sk.

Henkel Slovensko, spol. s r.o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.