Pozvánka na Wienerberger fórum 2015

image 24971 25 v1

Wienerberger fórum sa stalo tradičným miestom stretávania sa projektantov, architektov, ale aj ostatných odborníkov  z oblasti stavebníctva. Spoločnosť Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o., aktuálne pripravuje ďalší ročník tohto podujatia s atraktívnym odborným programom.

Wienerberger fórum si vybudovalo medzi odborníkmi povesť profesne jedinečného podujatia, a to najmä vďaka odborným témam, ktoré sa zameriavajú najmä na praktické informácie z oblasti navrhovania a realizácie stavieb. Zároveň vytvára priestor pre otvorenú diskusiu o bežných problémoch stavebnej praxe medzi účastníkmi a poprednými odborníkmi z radov výrobcov tehál.

„Každoročne kladieme dôraz na výber tém a vyzdvihnutie užitočných informácií, ktoré sú dôležité pre každodennú prax. Teší nás nielen záujem o prednášky, ale najmä aktívny prístup účastníkov, ktorí počas prestávok a po skončení podujatia diskutujú s prednášajúcimi,“ hovorí Gabriel Szöllösi, produktový technik spoločnosti Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o., a odborný garant Wienerberger fóra 2015.

Miesta a termíny

Tento rok si organizátor pripravil osviežujúcu novinku. Podujatím bude účastníkov sprevádzať skúsený moderátor Roman Bomboš, ktorého mnohí poznajú z ranného rozhlasového vysielania RTVS. „Každý rok sa snažíme prichádzať nielen s novými témami, ale aj inováciami v dramaturgii podujatia,“ dodáva Gabriel Szöllösi.

Záujemcovia z radov odbornej verejnosti sa môžu bezplatne zúčastniť Wienerberger fóra 2015 v nasledovných termínoch:
3. 2. 2015 – v Odborovom dome kultúry v Prešove
5. 2. 2015 – v Dome odborov v Žiline
12. 2. 2015 – v Hoteli Bratislava, samozrejme, v Bratislave

Tematické okruhy

Tehly Porotherm T Profi plnené minerálnou vlnou sprevádza od ich uvedenia na trh, tak ako aj iné novinky, množstvo rôznych otázok. Zodpovedaniu najčastejších otázok bude venovaná doobedňajšia časť Wienerberger fóra 2015. Atraktívne podané prednášky doplní praktická ukážka murovania tehál Porotherm T Profi na penu Dryfix extra.

Druhá časť bude venovaná rôznym témam, stále žiadanou témou je stavebná akustika. Tentokrát bude prednáška venovaná detailom medzibytových stien na stavbách. Návrh funkčnej strechy s keramickou strešnou krytinou predstaví špeciálny hosť tohto ročníka – Ing. Eva Hellerová, súdny znalec v odbore strechy a strešné plášte. Neobvyklé postrehy očami firemného statika Ing. Iva Petráška prinesú v závere množstvo názorných príkladov zo stavebnej praxe.

Na základe skúseností z minulých rokov sa očakáva zvýšený záujem profesionálov z praxe o účasť na tomto podujatí. Organizátori preto odporúčajú zaregistrovať sa čím skôr. Počet miest na Wienerberger fóre je limitovaný. Počet účastníkov podujatia v jednotlivých mestách je obmedzený z dôvodu limitovanej kapacity prednáškových sál. Zaregistrujte si svoje miesto včas.

Registrovaní účastníci na seminári dostanú informačné materiály a technické listy vybraného sortimentu výrobkov Porotherm. V prípade záujmu o účasť na Wienerberger fóre 2015 nás kontaktujte prostredníctvom webových stránok: www.wienerbergerforum.sk alebo www.wienerberger.sk.

V prípade otázok kontaktujte:
Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o.
Tehelná 5, 953 01 Zlaté Moravce
Infolinka: 0850 111 283
Telefón: +421 (37) 640 90 61
www.wienerberger.sk   

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.